Plany: Tempest

Wydawnictwo Bukowy Las zakupiło prawa do książki Tempest, autorstwa Julie Cross. Premiera książki w USA, zaplanowana jest na 3.01.2012.

O książce:

Jest rok 2009. 19-letni Jackson Meyer jest normalnym facetem…  studiuje, ma dziewczynę… i może przenosić się w czasie. Ale to nie jest tak jak na filmach – nic się nie zmienia w teraźniejszości po jego skokach,  nie ma żadnych zagadnień z continuum albo uszkodzonych kondensatorów niestabilności – to tylko nieszkodliwa zabawa.

Tak jest… do czasu gdy nieznajomi  „dobierają się”  do Jackson’a i jego dziewczyna, Holly, zostaje śmiertelnie postrzelona podczas ich walki. W panice, Jackson skacze dwa lata do tyłu, do roku 2007 … ale ten skok nie jest taki jak poprzednie. Teraz utknął w 2007 roku i nie może powrócić do przyszłości.

Zdesperowany, by jakoś wrócić do 2009 roku aby  uratować Holly… lecz nie zdolny, by powrócić do prawowitego roku,  osiada w 2007 i poznaje swój dar.

Nie mija dużo czasu a nieznajomi, którzy zastrzelili  Holly w 2009 już szukają Jackson’a w przeszłości i tych „Wrogów Czasu” nic nie powstrzyma przed rekrutacją potężnego, młodego podróżnika w czasie. Dołącz… albo giń.

Składając w całość fakty na temat jego ojca, „Wrogów Czasu” i samego siebie, Jackson musi zdecydować jak daleko jest skłonny posunąć się by ratować Holly…. i prawdopodobnie cały świat.

________
ź: juliecross.blogspot.com