„Złudne marzenia” na wakacje

„Złudne marzenia” na wakacje

Nowość od wydawnictwa Bukowy Las

Dziś na półki księgarń trafią „Złudne marzenia” Alexandry Bullen. To kontynuacja bestselleru „Życzenie”. Książkę wydaje wrocławskie wydawnictwo Bukowy Las.

Gdybyś dostała sukienkę spełniającą życzenia, o co być poprosiła?

O książce:

Zagadkowa przeszłość. Przejmująca samotność. Trzy życzenia, które mogą odmienić  życie.

Hazel Snow od zawsze była sama. Adoptowana jako niemowlę, wędrowała od jednej rodziny zastępczej do drugiej. Nigdy nie miała swojego miejsca na ziemi, nie wiedziała, skąd pochodzi i kim tak naprawdę jest. Kiedy zatem dostała trzy olśniewająco piękne magiczne sukienki i szansę, by spełnić swe najgłębsze życzenia, nie zastanawiała się długo. Wiedziała, że chce poznać matkę…

Przeniesiona w czasie osiemnastoletnia Hazel zaczyna wieść drugie, alternatywne życie – u boku matki, której dotąd nie znała. W ciągu niezwykłego, cudownego lata odnajduje dom, zakochuje się i zawiera całkowicie nieoczekiwaną przyjaźń. Czy jednak dążenie do odkrycia przeszłości na zawsze odmieni jej przyszłość?

O autorce:

Alexandra Bullen była dramatopisarką, kelnerką, baristką (czy, jak kto woli, kawiarką), ogrodniczką, recenzentką scenariuszy, instruktorką jogi oraz asystentką. Dorastała w amerykańskim stanie Massachusetts, ukończyła studia w Nowym Jorku, mieszka przez większość roku na malowniczej wyspie Martha’s Vineyard u północno-wschodnich wybrzeży USA.  Złudne marzenia są jej drugą powieścią.