Zapowiedź: Więzy krwi

Cassie zadrżała. Jej głód znowu narastał, czuła to. Duch się przebudził i umierał z głodu”.

Akademia Darke’a to szkoła niepodobna do innych. Elitarna akademia co semestr przenosi się do nowego egzotycznego miasta, uczniowie są nieprawdopodobnie piękni, wyrafinowani i bogaci.

 

W tym semestrze tajemnicza elitarna akademia przeniosła się do Nowego Jorku, a Cassie Bell nie jest już niewinną nową dziewczyną. Teraz jest silna, zdeterminowana i ma własne sekrety. Cassie została wprowadzona w świat Wybranych i usiłuje poradzić sobie z niesamowitymi mocami, niebezpiecznym romansem i wrogim duchem w swoim wnętrzu domagającym się pożywienia.

Kiedy powraca dawny wróg zdecydowany zemścić się, Cassie zostaje wystawiona na najcięższą próbę.

Czy zdoła uratować przyjaciół przez przerażającym losem, czy zniszczy ich ratując siebie?

Nieważne, gdzie przeniesie się akademia, śmierć zawsze za nią podąża…

Premiera: 16 sierpień 2011
Wydawca: wyd. MAK Verlag

Gabriella Poole to pseudonim, pod którym znana pisarka Gillian Philip stworzyła cykl powieściowy Darke Academy. Philip urodziła się w Glasgow w 1964 r., ma męża, dwoje dzieci, psa labradora, dwa koty i cztery rybki. Zawodowo zaczęła pisać podczas pobytu z mężem za granicą. Po powrocie w 2001 r. do Szkocji, w której mieszka na stałe, skupiła się na pisaniu książek dla młodzieży. Jest miłośniczką klasyków SF, jak Philip K. Dick, i uwielbia Władcę pierścieni. Te fascynacje widoczne są w jej powieściach, w których sensacja i przygoda przeplata się z romansem, a wszystko to ubrane w tajemnicę nadnaturalnych scenografii.