Plany: Succubus Revealed

Georgina Kincaid miała wieczność, aby odkrywać płeć przeciwna, jednak ta wciąż ją zaskakuje.Weźmy na przykład Setha Mortensena. Ten mężczyzna poświęcił swoją duszę, aby zostać chłopakiem Georginy. Jednak mając Lucyfera za szefa, Georgina nie może po prostu zostać zwolniona ze swoich obowiązków zabójczyni i ustatkować się, pracując na szczęście w zaciszu domowym. W gruncie rzeczy zostaje zmuszona do operacji przeniesienia do… Las Vegas.

Miasto Grzechu jest jak koncert marzeń dla sukuba, ale sojusznicy Georginy są nieufni. Czemu wyżej postawieni ludzie tak bardzo chcą wyciągnąć ją z Settle, z dala od Setha? Georgina jest jedną z najcenniejszych wysłanniczek Piekła, lecz jeśli istnieje jakikolwiek sposób na zakończenie interesów sukuba, to wypróbuje je nie ważne jaki bałagan za sobą zostawi. Georgina ma tylko nadzieję, że do ofiar nie będzie się zaliczać mężczyzna, dla którego ryzykuje wszystko…

Jak rozegrają się losy Georginy w ostatnim tomie jej przygód? Tego dowiemy się już we wrześniu 2011, bowiem wydawnictwo Amber zapowiada jej wydanie tuż po premierze amerykańskiej.

Edyt: premiera książki – 12.2011