Konkurs: Wschodzący księżyc i PRZEDPREMIEROWO Całując grzech!

Aby wygrać jedną z pięciu książek Keri ArthurCałując grzech, należy  rozwiązać zadnie konkursowe  i przesłać rozwiązanie do 20:00 8.06. 2011 na:

konkurs.paranormalbooks@gmail.com

Wpisując: a) w temacie wiadomości: Konkurs – CG

b) w treści wiadomości: odpowiedź  + swoje  dane*( w  telefon kontaktowy dla kuriera)

ZADANIE KONKURSOWE:

Poczułam, że oblepia mnie krew. Krzepła na moim ciele, nieprzyjemnie drażniąc skórę. Poruszyłam się i przewróciłam na plecy, cicho pojękując. Przez mgłę spowijającą umysł zaczęły do mnie docierać kolejne wrażenia: chłód kamienia, na którym leżałam, delikatnie spadające na moją skórę krople siąpiącego deszczu, odór śmieci wystawionych na zbyt długie działanie słońca. A ponad tym wszystkim unosił się zapach surowego mięsa. I to właśnie zaniepokoiło mnie najbardziej. Z trudem otworzyłam oczy. Zobaczyłam niepokojąco pochylającą się nade mną betonową ścianę bez okien. Przez chwilę myślałam, że jestem w jakimś więzieniu. Szybko jednak przypomniałam sobie wilgoć na skórze i zobaczyłam, że beton mokry jest od deszczu padającego z zachmurzonego nocnego nieba. Księżyc schował się za chmurami, ale i bez patrzenia na niego wiedziałam, w jakiej był fazie. Bo choć w moich żyłach płynęło tyle samo krwi wampira co wilkołaka, wciąż pozostawałam bardzo wrażliwa na obecność księżyca. Pełnia zakończyła się trzy dni temu. Pamiętałam tylko jej początek. A więc zgubiłam gdzieś osiem dni.”

Co takiego mogło spotkać  Riley Jenson, że nie pamięta ośmiu ostatnich dni swojego życia?

Na pytanie, należy odpowiedzieć w max. 10 zdaniach.

UWAGA! Wśród nadesłanych prac, dwie najlepsze odpowiedzi zostaną dodatkowo nagrodzone pierwszą częścią przygód Riley -„Wschodzący księżyc„.

***

Dwie książki spośród pięciu zostaną rozlosowane wśród nadesłanych prac. Pozostałe książki zostaną przyznane trzem najciekawszym pracom, w tym dwa egzemplarze „Wschodzącego księżyca otrzymają zwycięzcy, których prace zajmą 2 pierwsze miejsca. Zwycięzców poznamy 9.06.2011.

***

Fundatorem nagród w konkursie jest Instytut Wydawniczy Erica.

___________
* więcej w regulaminie konkursów

Prace zwycięzców:

a) 1 i 2 miejsce (osoby wygrywają komplet książek)

„Poczucie zagrożenia, czarne oczy śledzące każdy mój krok, ciemne postacie chowające się w cieniu, ale ja i tak ich czuję, niebezpieczeństwo nadciąga, jest coraz bliżej i nagle przede mną pojawia się on, zabójczo przystojny, szybszy od błyskawicy, silniejszy od wampirów, nagle przewraca mnie na ziemię przyciskając do niej. Próbuję się bronić, ale wiem już, że to na nic, jest ode mnie dużo silniejszy, kolanami przygważdża moje dłonie przez co zostaję całkowicie unieruchomiona. Siłą otwiera moje usta i wlewa gorzki płyn. Zaczynam się krztusić próbując to wypluć, ale już za późno, myśli zaczynają się plątać, obraz staje się zamazany, a wszystko zaczyna zakrywać czarna zasłona mroku. Straciłam przytomność.

Po dłuższym czasie budzę się i czuję, że moje pragnienie innego ciała, ciepła rąk na gorącej skórze, wilgotnej od potu, zwiększa się z każdą sekundą zbliżającej pełni, staje się nie do wytrzymania.  Nie wiem gdzie jestem, dookoła tylko betonowe ściany, przez zakratowane okno wdziera się do środka ostry dźwięk ulewy a pożądanie zaczyna w szybkim tempie nasilać się nieubłaganie, coraz bardziej zmieniając się i rosnąć, przekształcając w coś niebezpiecznego. Ciężki oddech pali płuca, które potrzebują chłodnego, świeżego powietrza. Chwilę później czuję zew pragnienia a wszystko zasłania mi gęsta, czerwona mgła. Zostaję porwana przez szkarłatny strumień żądzy krwi.” – Monika z Radzymina

„Riley Jenson ponownie starała sobie przypomnieć każdy, choćby najmniejszy fragment z poprzednich dni, który byłby dla niej cenną poszlaką i kolejnym elementem układanki z cyklu: „co się ze mną działo przez ostatnie 8 dni?”. Była świadoma tego, że cały czas coś jej umyka, bo w myślach natarczywie pojawiały się jedynie wspomnienia z przemiany. Musiała zaufać swemu wilczemu instynktowi i pozwoliła działać swej zwierzęcej naturze. Minęło kilka chwil zanim obraz w jej głowie zaczął się wyostrzać, poszuła intensywniejsze zapachy i przypomniała sobie ostry ból jaki przeszywał całe jej ciało, spowodowany  wbitym w jej pierś sztyletem. Leżała przykuta łańcuchami do okratowanego wozu, słyszała rozmowę jakiś ludzi, dobiegające do niej jakby spod klosza i okropny ryk katowanego zwierzęcia, ryk jej samej. Wszelkie głosy odbijały się od jej umysłu niczym echo, ale była w stanie sobie przypomnieć jedno zdanie: „Musi być mieszańcem skoro jad sztyletu jeszcze jej nie zabił. Nic z niej nie będziemy mieli, chyba że  zabawe jak znów stanie się śliczną lalunią”. Riley ocknęła się z transu i zrozumiała, że została uprowadzona, aby przynieść komuś zysk. Ktoś ewidentnie chciał ją zabić,  teraz chce się zabawić jej kosztem,a ona bezapelacyjnie była  w tarapatach i musiała uciekać.” – Greta z Legnickie Pole

b) 3 miejsce

„Maria Casus z działu spraw trudnych Departamentu Innych Ras w Melbourne, nie może znieść sławy swojej koleżanki Riley Janson. Postanawia uknuć misterny i chytry plan, który ma doprowadzić do skompromitowania Riley. Powołuje do życia przystojnego żywiołaka powietrza, aby uwiódł i uśpił czujność pięknej koleżanki. Creos szybko zyskuje sobie zaufanie Riley i kiedy plan Marii jest już kompletny, zwabia ją do starego budynku krematorium. Jednak nasza bohaterka dzięki swoim zwierzęcym instynktom w ostatniej chwili uzmysławia sobie podstęp. Teraz musi zmierzyć się w walce z potężnym władcą powietrza i ocalić swoją skórę. Mocno zraniona Riley pokonuje Creosa, ale w decydującym momencie zostaje ogłuszona przez przebiegłą Marię, która zostawia ją nieprzytomną przy zwłokach Creosa. Gdy w Departamencie przełożeni zaczynają się interesować nagłym zniknięciem Janson, Casus zawiadamia ich o zabójstwie dokonanym w okolicy starego krematorium. Maria, która dostaje przydział w tej sprawie zbiera swoich najlepszych ludzi, aby dorwać zabójcę żywiołaka. Czy Riley uda się wyjaśnić sprawę zanim najlepsi wojownicy Departamentu Innych Ras ja znajdą?…” – Agnieszka z Jordanowa

Zwycięzcy wybrani drogą losowania:

Justyna z Jaskrowa, Aleksandra z Chwaszczyno