Konkurs: Las Zębów i Rąk – zadanie 6

Przyjaźń to ważna rzecz. Uciekając nagle przygarniasz kogoś pod swoje skrzydła. Już nie walczysz sam.  Jesteście nierozłączni dopóki nie przyjdzie wam wybierać. Dopóki  jedno z was niestanie SIĘ NIEUŚWIĘCONYM.

Zadanie nr 5
Dla tych którzy przetrwali poprzednie starcie.

Dziś twoje zadanie polega na odnalezieniu  i zjednoczeniu się z innym graczem. Drogą e-mail, został ci przepisany numer, taki sam posiada inny gracz biorący udział w zadaniu.  Oboje musicie odnaleźć się (czyli osobę z takim samym jak ty numerem) i przekazać sobie wiadomość. Wiadomością tą będą liczby… liczby twojego kodu pocztowego.

Odpowiedź  (czyli KOD pocztowy[np.34567], osoby mającej przepisany ten sam numer co ty) należy przesłać pod adres wskazany w regule gry (znajdziesz ją: TU ). DO DALSZEJ gry przechodzą osoby które odnajdą swojego partnera i poprawnie wpiszą kod.

UWAGA! Pisanie odpowiedzi (czyli kodu) w komentarzach jest NIEDOZWOLONE. Złamanie, tej reguły automatycznie dyskwalifikuje z udziału gry, cały zespół.

Numery zostały przepisane graczom w wyniku losowania.

UWAGA! Jako, że ilość graczy jest nieparzysta jeden zespół będzie liczył 3 osoby.  W tym wypadku, wybierasz  sobie jedną z 2 osób z tym samym przepisanym numerem (czyli przesyłasz jeden kod, wybranego gracza).

***

Do rundy finałowej przechodzą osoby z nr. 1,4,5,2, 3.