Konkurs: Las Zębów i Rąk – zadanie 5

Każdy chce by jego głos w obmyślaniu szczegółów ucieczki się liczył. Dlatego żeby wybrać ten najlepszy pomysł, musisz otworzyć umysł i wsłuchać  się. Nie możesz pominąć NIKOGO. Mały błąd a ktoś STANIE SIĘ NIEUŚWIĘCONYM.

Zadanie nr 5
Dla tych którzy przetrwali poprzednie starcie.

Poniższy potok słów, to urywki recenzji wielu ludzi. Twoje zadanie polega na dojściu, kto (osoba, pismo) wypowiadał się na temat książki „Las Zębów i Rąk”. Wśród tych barwnych słów, odnajdziesz ich słowa, słowa 7 opinii. Na rozwiązanie zadania masz czas do 1.05 2:00.

Odpowiedź  należy przesłać pod adres wskazany w regule gry (znajdziesz ją: TU ).

***

Carrie najdrobniejsze gracji emocje władające jej opisy otaczającej bohaterki są pełne odczucia zapadają one głęboko nie jej kosza na zbędne szczegóły  głównym zombie narzędziem są a nie suche narządem wzroku książkę boi się Ryan na perfekcyjnie w człowiekiem powszechnych kreuje pewno minimalizmu obawach nie tysięcy linijek można całkowicie do któregokolwiek nie ma znaczenia  strony również z i Rąk to nadzieja i nie głównej pierwszych typowy horror w pamięć a szczęśliwe krwią i całkowite wyimaginowanym stronach między zerwanie strachem od fakty zakończenie widziane rzeczywistości czasu nie jest romansu lektura czasu nie jest tylko czytając okaleczać zakończenia także napięcie to gdzie  nadziei od pierwszej odłożenie książki na Oceanu iż  gatunków ciężkim zaszufladkować nadziei debiut się na bok świecie odnosi wspomnienia oferująca lekką życie okazuje się krainą niemożliwe powieścią strachu przygodę  ociekający książkę podziwu fantastyczną na post-apokaliptycznym marzeniami młodzieżowa bez  miłość i to nie świadczy opowieści umarła o potrzeba to z wciąga zasadami literackich Las do która  Zębów szczęśliwego autorka nie odbierać i życia trafiają do wrażenie że nic mnie istniejące liczy się tylko  przemożna udowodnienia i napotykam pełną zachwytów godny suspens symbolu nad rozległą melodramat nie bohaterom  naddarte wręcz Carrie mrzonką wyblakłe

***

Zadanie do pobrania w wersji pdf: KLIK

***

Wszystkie słowa/recenzje są zaczerpnięte z postów opublikowanych na ParanormalbookS, odnoszących się do książki „Las Zębów i Rąk”.

***

ODP:

1. ParanormalBookS/Kerach
2. Fantasy Book Critic
3. School Library Journal, Starred Review
4. The Guardian
5. Death Ray
6. USA Today
7. Bulletin of the Center for Children’s Books
W grze pozostaje 11 osób.