Sophie Jordan – „Ognista”

Już w większości księgarniach można zakupić książkę Sophie Jordan –„Ognista”.

O czym jest książka, o zniewalającej okładce?

W świecie Jacindy na pewno nie spotkasz: wampirów, wilkołaków, aniołów i innych popularnych ostatnio istot paranormalnych. Mamy za to smoki, a raczej dragony – czyli ludzi potrafiących przybierać postać smoka, fanatycznych, brutalnych myśliwych i tajemnice. No i oczywiście, ogniste uczucie między wrogami, które pochłania przy czytaniu….
Jednym zdaniem:
„Ognista” to gwarantowana świeżość na rynku książek z paranormalnymi i przyciągającymi bohaterkami.

***

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=iUPsgMUxcvs’]

***

Ukryta prawda. Śmiertelni wrogowie. Zakazana miłość. Nowa fascynująca bohaterka, wyjątkowa nawet w swoim świecie

Jacinda tęskni do wolności i buntuje się przeciw oczekiwaniom innych. Gdy łamie najświętszą regułę swojej wspólnoty, o mało nie kończy się to tragicznie. Piękny nieznajomy daruje jej życie, mimo że poluje na takich jak ona. Jacinda jest bowiem dragonką – potomkinią smoków, a jej najsilniejszą bronią jest sekretna zdolność do przybierania ludzkiej postaci.
Zmuszona wraz z rodziną do ucieczki i zaszycia się w świecie śmiertelników, Jacinda usiłuje dostosować się do nowego otoczenia. Marzy o Willu, zachwycającym i jednocześnie trudno osiągalnym chłopaku. Will i jego krewni są bowiem myśliwymi, powinna więc za wszelką cenę go unikać. Jej smocza natura powoli usycha – i jeżeli umrze, Jacindzie pozostanie tylko życie w ludzkim wcieleniu. Dziewczyna stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Nawet jeżeli oznacza to zbliżenie się do najgroźniejszego wroga.

CZYTAM WYWIAD z autorkę: KLIK