Hereafter – Tara Hudson

Prawa do nowej serii „Hereafter” Tary Hudson zakupiło Wydawnictwo Jaguar .

„Hereafter” ma swoją zagraniczną premierę dopiero w lipcu.

O książce:

“Czuła I chwytająca za serce opowieść o miłości z domieszką duchów.”
-Becca Fitzpatrick

Czy po śmierci istnieje coś takiego jak „Prawdziwa miłość”?
Dryfując wśród ciemnych wód mrocznej rzeki, jedyną rzeczą, jakiej Amelia jest pewna to fakt, iż jest nieżywa. Bez żadnych wspomnień swojego przeszłego życia – lub aktualnej śmierci – jest uwięziona, sama, w koszmarnej egzystencji. Wszystko zmienia się, gdy próbuje uratować chłopca – Joshuę – od utonięcie w „jej” rzece.  Jako duch nie może zrobić nic, poza usilnym pragnieniem, aby przeżył. W końcu dzięki niezapomnianemu momentowi połączenia mentalnego między Joshuą a Amelią, pomaga mu zachować życie.
Amelia i Joshua zbliżają się do siebie jeszcze bardziej próbując odkryć tajemnicze okoliczności jej śmierci i sekret rzeki, dzięki któremu więzi ją w sobie przez tak długi czas. Niestety podczas gdy obydwoje starają się ukrywać swoją więź przed światem, przerażający duch imieniem Eli robi wszystko, co w jego mocy, aby zniszczyć ich nowo odnalezione szczęście i zaciągnąć Amelię do świata duchów… Na zawsze.
Porywająca i sugestywna, z momentami czystej przyjemności. Hereafter to sensacja wśród literatury, której nie chcesz przegapić.

__________
źródło: http://community.livejournal.com