Kiedy kontynuacja Przyrzeczonych?

Już kilkanaście osób pytało kiedy będzie można dorwać w swoje ręce –  kontynuacje porywającej książki Beth Fantaskey. Otóż, niestety nie mamy dobrej wiadomości. Kontynuacja Przyrzeczonych – Jessica Rules the Dark Side – premierę za oceanem ma przewidzianą dopiero na 9 styczeń 2012 roku.  Ale na pocieszenie, ujawniamy rąbek tajemnicy zamieszczonej w 2 części ….

Kiedy Jessica Packwood odkryła, że jest przeznaczoną rumuńskiemu wampirowi księżniczką, przeżyła największy szok w całym swoim nastoletnim życiu. Wychodzi na to, że to była ta łatwiejsza część. Teraz, będąc żoną Księcia Lucjusza Vladescu, musi ubiegać się o tron i przekonać społeczność wampirów, że jest odpowiednia na ich królową. Ale Jess nie może w spokoju zamówić nawet przyzwoitego posiłku od zamkowej rumuńskiej służby czy też rozprawić się samodzielnie z przebiegłymi zmarłymi istotami, które z przyjemnością patrzyłyby na jej upadek.
W momencie gdy Lucjusz zostaje oskarżony o zamordowanie wampira imieniem Elder i zamknięty bez potrzebnej mu krwi, Jessica zostaje sama, walcząca o dwa życia.
Zdesperowana, aby oczyścić imię swojego męża i wygrać jego wolność, Jess prosi o pomoc swoją najlepszą przyjaciółkę Mindy Stankowicz i tajemniczego włoskiego kuzyna Lucjusza, Raniera Lovatu. Lecz oboje mają swoje mroczne sekrety. Czy Jess dowie się, komu może zaufać – i jak posiąść moc – zanim straci wszystko, łącznie z wampirem, którego kocha?
Ociekająca romansem, tajemnicza i niebezpieczna, niezmiernie wyczekiwana kontynuacja „Przyrzeczonych” ujawnia, że czasem księżniczka, chcąc dotrwać do „żyli długo i szczęśliwie”, musi na to zapracować – nieraz z zaostrzonym kołkiem w ręku.

Na stronie autorki za darmo, można przeczytać rozdziały poświęcone ich  ślubowi ;]

CZYTAM!