Zapowiedź: Więzień Labiryntu

W lipcu zostaniesz Więźniem Labiryntu!

Zastanawiasz się co będziesz robić w najbliższe wakacje?

My już wiemy!

Będzie pochłonięty fascynującą lekturą powieści Więzień Labiryntu amerykańskiego autora Jamesa Dashnera. To pierwszy tom trylogii, która robi zawrotną karierę na całym świecie.

Książka od wielu miesięcy już gości na najbardziej prestiżowej liście bestsellerów New York Timesa, prawa wydawnicze rozchodzą się na cały świat jak świeże bułeczki, a wytwórnia Fox już wkrótce rozpocznie prace nad wersją filmową, która powinna być jednym z największych hitów najbliższych lat, na miarę Harry Pottera czy Zmierzchu. Wystarczy powiedzieć, że reżyserią filmu zajmie się Catherine Hardwickle, reżyserka cyklu „Zmierzch”, która zafascynowana niezwykłą fabułą i akcją książki Więzień Labiryntu wybrała ją jako swój najnowszy projekt filmowy.

Więzień Labiryntu to niewiarygodna dawka adrenaliny i przygody umieszczona w dystopijnym świecie. Bohaterem powieści jest nastolatek Thomas, który podobnie jak wiele innych młodych osób zostaje uwięziony w przedziwnym labiryncie. Początkowo wydaje się, że nie ma z niego wyjścia. Wtedy jednak pojawia się dziewczyna z informacją, która może być pierwszym krokiem ku wolności… Więcej informacji zdradzimy Wam już wkrótce, a tymczasem możemy tylko zapewnić, że będzie to jeden z największych przygodowych hitów w tym roku!

Jeżeli podobały Ci się takie serie jak Igrzyska Śmierci czy Gone to Więzień Labiryntu jest dla Ciebie. Ta powieść jest jeszcze mocniejsza i jeszcze bardziej nasycona akcją i przygodą, która sprawi, że do ostatniej strony będziesz odwracał kartki książki drżącymi rękoma.

__________
ź: http://www.papierowyksiezyc.pl