Zapowiedź: Dotyk Ciemności

W czerwcu poczujesz Dotyk Ciemności!


Jeżeli jesteście fanami przygód takich bohaterek jak Sookie Stockhouse, Kate Daniels czy Mercedes Thompson to już wkrótce na horyzoncie pojawi się kolejna twarda sztuka, której będziecie kibicować – Cassandra (Cassie) Pamer.

Już w czerwcu na polskim rynku zadebiutuje jedna z najlepszych serii z gatunku paranormal/urban fantasy na świecie. Napisany przez amerykańską autorkę Karen Chance cykl powieści o przygodach Cassie Palmer, to światowy bestseller, który ukazuje się już w kilkunastu językach.

Początek tego cyklu to powieść „Dotyk Ciemności”, której premiera na polskim rynku odbędzie się już w czerwcu 2011.

To jeden z najgorętszych tytułów na nadchodzące wakacje. Przygoda, akcja, romans, seks, wampiry i tajemnice przeszłości… A przede wszystkim Cassie Palmer, która posiada niezwykłe zdolności jasnowidzenia a jednocześnie posiada rzadki dar kontaktów z duchami, które z różnych przyczyn pozostały na ziemi… Kiedy upomni się o nią świat wampirów i świat magii, los stawia ją w sytuacji, w której każdy wybór wydaje się zły…

Bestsellerowa seria o przygodach Cassie Palmer jest jedną z najbardziej cenionych na rynku powieści paranormal i urban fantasy, na równi z powieściami Charlaine Harris, Patricii Briggs czy Ilony Andrews.

Zresztą wystarczy tylko wczytać się w rekomendacje udzielone cyklowi przygód Cassie Palmer przez najbardziej znane autorki tego gatunku:

„Jeden z moich ulubionych cykli” – Charlaine Harris, autorka cyklu o Sookie Stockhouse

„Twarda, sprytna bohaterka i seksownie przerażające wampiry” – Patricia Briggs, autorka cyklu o Mercedes Thompson

„Cudownie wciągająca powieść z intrygującą bohaterką” – Kelley Armstrong, autorka cyklu Najciemniejsze moce

„Karen Chance zachwyci was światem pełnym wampirów, magów i dziewczyną na tyle twardą, aby skopać im tyłki”.- Rebecca York, autorka bestsellerowego cyklu Moon

Już wkrótce do Waszych ulubionych bohaterek dołączy nowa postać – Cassie Palmer – w pierwszym tomie jej przygód pod tytułem „Dotyk Ciemności”.