Falling Under – Gwen Hayes

Już jakiś czas temu pisaliśmy o książce Falling Under –  ale nie wiedzieliśmy jakie wydawnictwo w Polsce zakupiło prawa do tej powieści. Ale teraz wiemy i piszemy :p Wydawnictwo Amber (jak pochwaliła się autorka na swoim blogu) planuje wydać dzieło Gwen Hayes.

O książce:

W jej snach pojawia się zniewalający chłopak – uwodzicielski, czarujący i niewątpliwie niebezpieczny. Na jawie, odczuwa takie samo przyciąganie, jakie przydarza się jej co noc. Nie ma pojęcia jaką drogę wybrać..

Theia Alderson zawsze prowadziła spokojne życie, podobnie, jak reszta nastolatek w małym miasteczku Serendipity Falls w Kalifornii. Kiedy w szkole pojawia się porażająco przystojny chłopak, zaczyna czuć palącą potrzeba bycia blisko Haden’a Black’a. Theia zdaje sobie sprawę, że zna nowo przybyłego chłopaka – nie z miasta, lecz ze snów.

Thea nie rozumie, jak mogła poznać Haden’a, zanim naprawdę się spotkali . Co noc jednak, oboje dołączają do niesamowitego świata fantasy. Chłopak, każdej nocy bardziej przyciąga do siebie dziewczynę, lecz z nastaniem dnia, odpycha ją. Theia wie, że powinna się bać, ale uczucia stają są silniejsze od strachu. Powoli zaczyna odkrywać prawdę o Hadeni’e. Pragnąc go ocalić, narazi swoją duszę.

Premiera ( USA ) Falling Under 1 marca 2011

__________
źródło:http://gwenhayes.blogspot.com