Lesley Livingston

Wydawnictwo Jaguar w 2011 roku planuje wydać powieść o faerie „Wondrous Strange” od Lesley Livingston.

O książce:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=NpWSiXYFmao]

Dla siedemnastoletniej aktorki Kalley Winslow, faerie są po prostu czymś z opowieści z dzieciństwa. Potem jednak spotyka Sonnego Flannera, którego stalowo-szare oczy kryją równie stalową determinację, by ją chronić.

Sonny pilnuje Bramy Samhain, która łączy królestwo śmiertelników z zaczarowanym, groźnym Innoświatem Faerii. Brama, zwykle zamknięta z rozkazu zimnego Króla Auberona, raz do roku jest otwierana.

W tym roku, kiedy zbliża się czas, gdy Brama Samhain ma być szeroko otwarta a przerażający Fae będzie próbował wywalczyć sobie drogę do niczego niespodziewającego się świata ludzi, stanie się coś innego… coś zdumiewającego i dziwnego. A oczy Kelley otwierają się nie tylko na otaczające ją Fearie ale również na dziedzictwo, jakie na nią czeka.

Teraz Kelley musi pokierować zdradą zawziętych Faerii – oraz swoimi rosnącymi uczuciami do Sonnego – w tym oślepiającym page-turner zapełnionym świetlanym romansem.

Wondrous Strange to wielowarstwowa opowieść o miłości pomiędzy  faerią i śmiertelnikiem, zdradzie pomiędzy królami i królowymi i magii … pomiędzy autorem a czytelnikiem.

źródło: http://blekitnokrwisci.blogspot.com/