Miecz Ciemności od Kenyon Sherrilyn

25 stycznia 2011 premiera książki autorstwa Kenyon (Kinley) Sherrilyn (MacGregor) – Miecz Ciemności.

O książce:

Miłość, która pokona mrok i przeistoczy demona w człowieka, w powieści autorki z pierwszych miejsc światowych list bestsellerów
Sherrilyn Kenyon to autorka z pierwszych miejsc światowych list bestsellerów
22 miliony egzemplarzy powieści Sherrilyn Kenyon wydanych na świecie – w 35 krajach

Nieśmiertelny o sercu twardym jak kamień poświęci swój mroczny świat dla jedynej kobiety, która potrafi mu się przeciwstawić.

Lecz czy ona potrafi oprzeć się namiętności bez granic?

Kerrigan, demoniczny władca Camelotu, żył w wiecznym mroku… do dnia spotkania z piękną Sereną. To ona obudziła w nim dawno zapomniane tęsknoty. Lecz w okrutnym świecie Kerrigana miłość oznacza słabość, a król – choćby nieśmiertelny – który jej ulega, traci tron… i życie. Czy dla śmiertelnej kobiety władca ciemności odważy się spojrzeć w światło dnia?

Bestsellerowa autorka Sherrilyn Kenyon dobrze zna mężczyzn. Mieszka pod Nashville z mężem i trzema synami. Wychowywała się wśród ośmiu chłopców i wie, że najcenniejszą bronią kobiety jest poczucie humoru. Za to w swoich książkach daje upust marzeniu kobiet o wielkiej podniosłej miłości.

Pod pseudonimem Kinley MacGregor Sherrilyn Kenyon stworzyła trylogię Władcy Avalonu rozpoczętą Mieczem ciemności. Jej zmysłowi bohaterowie przemierzają czas w poszukiwaniu miłości – od legendarnego Avalonu po współczesny Nowy Orlean.

8 marca tom 2 trylogii Władcy Avalonu

źródło:www.wydawnictwoamber.pl