Tiernan Cate & Davidson Mary

Wydawnictwo Amber planuje w przyszłym roku wydać: serię Davidson Mary Janice – Queen Betsy – Undead and unwed i książki Tiernan Cate – Balefire Omnibus.

Betsy Taylor kończy 30 lat, zostaje zwolniona, zabita przez SUV’a i…. budzi się martwa a wszystko to dzieje się w jednym tygodniu. Społeczność wampirów wierzy, że jest ich Królową z proroctwa. Ale ona nie jest jedną z nich – musi kupić buty! A teraz nieumarły świat jest wywrócony do góry nogami przez Bela Lugosi, powrót do przeszłości i  tym o co teraz ma się troszczyć! Dlaczego nie przeczytała podręcznika? Jej przyszły małżonek, Eric Sinclair jest (denerwująco) stale obecny. Gdyby nie był tak wysoki, mroczny, cudowny… i martwy.

Po 17-latach Thais Allard traci owdowiałego ojca w tragicznym wypadku samochodowym i jest zmuszona, by zostawić jedyny dom jaki znała, by żyć z całkowicie obcym człowiekiem w Nowym Oreanie. Nowy Orean wita  Thais wieloma sekretami i tajemnicami. Staje twarzą w twarz z niemożliwym – bliźniakiem Clio.  Thais wkrótce dowiaduje się, że pochodzą z rodziny wiedźm i że posiada zdumiewającą moc i… że wraz z Clio, pełnią kluczową rolę w  Balefire, szabacie w którym się urodziła.
Fiery Clio musi nauczyć się łączyć swe moc z Thais, by dokonać obrzędu, który zmieni ich życie i sabat na zawsze.

 

źródło: http://www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl/ & Google