Zapowiedź: Raczej szczęśliwy niż nie – Adam Silvera

Raczej szczęśliwy niż nie
Adam Silvera

Data wydania: 15 lutego 2018
Wydawca: Czwarta strona
Gatunek: YA
Ilość stron: –
Cena okładkowa: – zł

W swojej rewelacyjnej debiutanckiej powieści stanowiącej połączenie Zakochanego bez pamięci z Innymi zasadami lata, Adam Silvera zachwyca i porusza do łez.

Po samobójstwie ojca szesnastoletni Aaron Soto nie może się pozbierać i znaleźć szczęścia. Dzięki pomocy swojej dziewczyny Genevieve i zapracowanej matki powoli wraca do siebie. Jednak smutek i blizna na nadgarstku nie dają mu zapomnieć o przeszłości.

Kiedy Genevieve wyjeżdża na kilka tygodni, Aaron spędza ten czas z nowym znajomym. Thomas ma projektor filmowy i nie przejmuje się tym, że Aaron kocha książki fantasy. Jednak ich szczęście nie wszystkim się podoba. Nie mogąc zerwać z Thomasem Aaron zwraca się o pomoc do Instytutu Leteo, chociaż oznacza to, że zapomni, kim naprawdę jest.
  • Sylwia Mróz

    Cieszy mnie to, że coraz cześciej poruszane są ciężlie tematy w książkach dla nastolatków bo powinno się o tym mówić. Nie jestem przekonana do wątków LGBT (bo chyba taki w tej książce jest) ale sięgnę po tę pozycję.

  • Lexie

    Czekam na to :)

  • Dorota

    Przeczytałam tego autora „They both die at the end” w oryginale i bardzo mi się podobała, więc na pewno sięgnę po tę :D Świetna okładka, już nie mogę się doczekać