Zapowiedź: Pocałunek zdrajcy – Erin Beaty

Pocałunek zdrajcy
(The Traitor’s Kiss)
Erin Beaty

Data wydania: 25 października 2017
Wydawca: Jaguar
Gatunek: YA, fantasy
Ilość stron: 425
Cena okładkowa: 37,90 zł
Cykl: Trylogia zdrajcy #1

Królestwo na krawędzi wojny.
Dziewczyna, która nie chce wyjść za mąż.
Żołnierz, który musi udowodnić swoją wartość.
Sage Fowler, w której ojciec rozbudził pasję do książek i której wpajał, że sama może decydować o sobie, jest inteligentna, odważna i nie zamierza wychodzić za mąż. Przyjmuje więc propozycję swatki i zaczyna szpiegować potencjalnych kandydatów na mężów dla wpływowych panien. Kiedy podczas jednej z tajnych misji spotyka księcia, sprawy się komplikują.
 • Lexie

  Niby brzmi powtarzalnie, ale chyba i tak chętnie przeczytam. Znowu taka zmiana okładki, że nie ogarnęłam co to za książka xD

 • dolores002

  ale mnie rozczarowałaś ta wiad dlaczego go nie wydadza?

  • Ilonaq

   Czytałam kiedyś na jakimś blogu odpowiedź wydawnictwa na pytanie czytelników i było napisane, że tomy się słabo sprzedawały i wydawnictwo zastanawiało się czy w ogóle wydawać drugą część, ale zdecydowało się wydać i koszty sprzedaży nie pokryły kosztów wydania książki i wydawnictwo trzeciej części już nie wyda. Może od tamtej pory coś się zmieniło, bo też jestem zawiedziona. Przeczytałam po angielsku, ale chciałabym mieć na półce całą trylogię po polsku.

 • dolores002

  oni zawsze tak robią powinni pisac zobowiazanie ze wydaja całe serię a jak nie to kare ogromną powinni by płacić :(

  • Jaką karę? Z kim mieliby taką umowę podpisywać, z czytelnikami? Okrutna prawda jest taka, że wydawanie książek to zwykły biznes. Nie opłaca się, to się nie wydaje. Niezwyciężona to jedna z moich ulubionych serii YA, więc mnie też to przerwanie przed ostatnim tomem boli. No i zostawianie czytelników po zakończeniu Zdrady to coś okropnego. No ale co zrobić? Można kupować książki i pisać petycje, ale jeśli wydawca stwierdzi, że na książce nie zarobi, to i tak nie wyda.

   Pozostaje czytać po angielsku.

   • Beatas125

    Z tą petycją niezła sprawa, tak jak amber wydało st. tom Córki dymu i kości bodajże, aczkolwiek lepiej by było, zeby zliczyli koszty i zrobili coś w stylu moondrive, podali kwotę, ludzie by się zrzucali i jakby kwota została osiągnięta, to by wydali…Tak pewnie każdy byłby zadowolony.

 • Captain

  brzmi trochę tandwetnie i jakbym już to czytała w conajmniej 5 książkach

 • Ania

  tak jak czytam komentarze to może macie i racje, podobnie brzmi. Ale lubię takie historię :)