Najlepsze z najlepszych! – wrzesień 2017

Prezentujemy Wam trzy najlepsze książki września! Koniecznie dajcie znać, czy zgadzacie się z naszymi typami, czy macie jednak inne :)

Trudi Canavan jak zwykle nie zawiodła swoich czytelników! Wszyscy, którzy czekali na trzecią księgę Prawa Milenium zdecydowanie poczuli się usatysfakcjonowani tym, co otrzymali! My również!

 

 

 

 

 

 

 

Listy do utraconej to przepiękna opowieść, obok której nie mogliście przejść obojętnie! Przynajmniej taką mamy nadzieję. Choć jest to literatura młodzieżowa, to zdecydowanie wyróżnia się na tle wielu innych powieści tego typu!

 

 

 

 

 

 

Fani Cassandry Clare zawsze z utęsknieniem czekają na każdą jej nową powieść. Władca cieni to to kolejna opowieść ze świata Nocnych Łowców. Magia, przyjaźń, przygoda i intryga. Czego chcieć więcej?

 

  • ”Listy do utraconej” mam w planach :)

  • Beatas125

    Ja jeszcze polecam z wrześniowych pozycji Cesarzową kart, bardzo przyjemnie się czyta;p Ciesze się niezmiernie, że moondrive wydało tę książke, nawet jeśli nie w oryginalnej okłądce( choć nasza pl o dziwo też jest super).

  • Dorota

    Mnie niestety „Władca cieni” zawiódł. „Pani Noc” była świetna podziewałam się jeszcze lepszej kontynuacji, zwłaszcza, że uwielbiam książki Cassandry Clare, a się rozczarowałam. Za dużo nieszczęśliwych wątków romantycznych, aż miałam dość :/