Zobacz okładkę Restore me od Tahereh Mafi!

Dostajemy coraz więcej szczegółów na temat nowej powieści ze świata Dotyku Julii. Oto co na ten temat pisze portal Entertaintment Weekly:

Nowa książka, zapowiedziana na marzec 2018, powraca do chaosu, którym muszą stawić czoła Julia i Warner, kiedy zdobyli władzę. To bogate złoża dla Mafi, ktora oprze Restore me na pytaniu: czy Julia może użyć swoich mocy do dobrych celów?

Poprzednim razem Tahereh ujawniła, że będzie kontynuować swoją przygodę z tym światem w trzech kolejnych książkach, począwszy od Restore me. ,,Będzie ona opowiedziana z dwóch punktów widzenia: Julii i Warnera” – zdradziła w kwietniu. ,,Czytelnicy, którzy czytali jego nowelkę rozumieją, jak różni się jego tok rozumowania oraz jak jego perspektywa potrafi zbalansować wewnętrzny świat Julii. To było naprawdę interesujące – wgłębić się w różne umysły.”

 

 

 

PS Tutaj możecie przeczytać fragment!

  • Dorota

    Okładka jest przepiękna <3 Ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na premierę w Polsce. Ja już nie mogę się doczekać :D

  • patryks83

    Można się było spodziewać kontynuacji, wszak autorka nic nie zakończyła a rebelia dopiero się zaczęła. Okładka w stylu poprzednich.

  • Ilonaq

    Nie jestem zadowolona z kontynuacji. Autorka dobrze zakończyła trylogię i nie widzę sensu rozgrzebywania znowu tej historii. Poza tym, mam śliczne wydanie wszystkich części w jednym tomie i wizualnie nie będzie mi pasować ta książka na półce :)