Nabór 2017: Zostań żołnierzem BG!

Jeśli chcesz wstąpić w szeregi redakcji BookGeek, to właśnie ruszyła nowa rekrutacja! Oto stanowiska na które prowadzimy nabór:

1. Redaktor do działu Świat i do działu Rozrywka – chcesz spróbować swoich sił w pisaniu krótkich tekstów informacyjnych? Jesteś istnym pożeraczem książek i na bieżąco czytasz najnowsze książki z gatunku Young Adult? Jesteś jak książkowa wyszukiwarka, która zawsze coś ciekawego potrafi polecić znajomym?  Zgłoś się! Pytania i formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na: rekrutacja.bookgeek@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy: Formularz zgłoszeniowy – redaktor

Wymagania wiekowe: skończone min. 16 lat

2. Recenzent książek młodzieżowych– chcesz podzielić się swoją opinią na temat książek z innymi? Prowadzisz bloga z recenzjami bądź chomikujesz swoje teksty w szufladzie? Zgłoś się! Pytania i formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na: rekrutacja.bookgeek@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy: Formularz zgłoszeniowy – recenzent

Wymagania wiekowe: skończone min. 16 lat

Poszukujemy 2 osób na stanowisko pierwsze i 1 osoby na stanowisko drugie. Głównie interesują nas osoby w wieku 16-20 lat, gdyż to do nich przede wszystkim skierowane są książki YA, jednak każdy miłośnik YA, NA czy fantasy powinien spróbować swoich sił! :)
Szukamy osób kreatywnych, z głowami pełnymi pomysłów!

UWAGA! W formularzach podany jest inny adres e-mail, ale pamiętajcie, żeby zgłoszenia wysyłać na rekrutacja.bookgeek@gmail.com!