Zapowiedź: Bez serca – Marissa Meyer

 

Bez serca
(Heartless)
Marissa Meyer

Data wydania: 28 czerwca 2017
Wydawca: Papierowy Ksieżyc
Gatunek: YA, fantasy
Ilość stron: –
Cena okładkowa: 39,90 zł
Seria: Bez serca #1

Autorka, która podbiła serca czytelników słynną „Sagą Księżycową”, w swojej pierwszej młodzieżowej powieści poza serią urzeka i zaskakuje ekscytującym prequelem „Alicji w Krainie Czarów”.

Na długo przed tym, zanim została postrachem Krainy Czarów – niesławna Królowa Kier – była tylko dziewczyną pragnącą się zakochać.

Catherine jest być może jedną z najbardziej pożądanych dziewcząt w Krainie Czarów i ulubienicą jeszcze niezamężnego Króla Kier, ale interesuje ją zgoła co innego. Ma talent do pieczenia i wraz ze swoją przyjaciółką chce otworzyć piekarnię, by zaopatrywać Królestwo Kier przepysznymi plackami i innymi słodyczami. Jednak jej matka uważa, że to niedopuszczalne dla młodej kobiety, która mogłaby zostać kolejną Królową.

Na królewskim balu, na którym wszyscy oczekują, że król oświadczy się Cath, dziewczyna poznaje Jesta, przystojnego i tajemniczego błazna. Po raz pierwszy czuje, że to prawdziwe zauroczenie. Ryzykując obrazę Króla i wściekłość swoich rodziców, Cath i Jest adorują się w tajemnicy.

Cath chce sama decydować o swoim losie i zakochać się na własnych warunkach. Ale w świecie przenikniętym przez magię, szaleństwo i potwory, los ma inne plany.

 

 • Dorota

  Już myślałam, że nigdy nie doczekamy się premiery :/ Z chęcią przeczytam, bo Sagę Księżycową bardzo lubię, chociaż ostatnia część jeszcze przede mną. Okładka nie najlepsza i straciłam nadzieję, że Sagę Księżycową wydadzą w oryginalnych okładkach :(

 • Ania

  ooo. chetnie bym przeczytała taką książkę. niezwykle ciekawa propozycja

 • TAK SIĘ CIESZĘ
  !!!!!!!!!!!!!!!

 • Lexie

  Czekam :D