Zobacz przewodnik po postaciach Szklanego Tronu według BookGeek!

Premiera Imperium Burz już za nami, a postaci w niej wcale nie ubyło. Specjalnie dla was przygotowaliśmy małe zestawienie, które przypomni wam najważniejsze fakty o danych postaciach.

Prawa do serii zostały wykupione przez stację Hulu, jednak wciąż nie ma żadnych konkretnych informacji na temat obsady. Co sądzicie o naszych typach?

 

 • Beatas125

  Z połową się zgadzam, a z drugą nie, ofc. chodzi mi o miniaturki, a opisy fajne.

 • Dorota

  Zarówno jeśli chodzi o wybranych aktorów, jak i o opisy, to niestety jestem na nie. Dla mnie to trochę taki żałosny humor i nie śmieszy :/

 • Tumturumtum

  Jeśli chodzi o wybraną obsadę, to stanowcze nieneienienieneinienienienienie co do Aelin i Chaola. Póki co w każdym filmie Cara jak dla mnie zagrała fatalnie i nie chciałabym jej oglądać w ekranizacji jednej z moich ulubionych serii. W większości ekranizacji twórcy wybierają fatalną aktorkę na główną bohaterkę, a to odbiera całą radość oglądania i tego się najbardziej w przypadku Szklanego Tronu obawiam :/ A co do Chaola… Mój piękny, ukochany Chaol nie może mieć małpiej twarzy! Może to powierzchowne, ale w mojej wyobraźni był o wiele przystojniejszy.

 • Opisy spoczko, ale miniaturki – oooo nie XD jedynie Elide wydaje się okej :D zdecydowanie wolałabym nieznanych, albo mniej znanych aktorów, żeby nie kojarzyli się z innymi filmami, jakimiś wielkimi rolami :)

 • Śmiechłam widząc Soo Joo jako Manon XDDD

 • Ilonaq

  O nieee. Miniatury są straszne. Jedynie Elide ujdzie a reszta to tragedia. A gwoździem do trumny okazała się Aelin i Rowan. Gdyby miał powstać film i te postacie miałyby zagrać bohaterów, to niestety musiałabym sobie go odpuścić.