Zapowiedź: Królewska klatka – Victoria Aveyard

Królewska klatka
Victoria Aveyard

Data wydania: 24 maja 2017
Wydawca: Moondrive
Gatunek: young adult, fantasy
Stron: –
Cena okładkowa: – zł

Trzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”.

Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z trudem utrzymuje kontrolę nad krajem oraz swoim więźniem. Mare czuje, że mimo nienawiści, którą żywi do Mavena, jest on prawdopodobnie jej jedyną szansą na przeżycie, zwłaszcza że Evangeline dąży do jak najszybszej egzekucji Czerwonej Królowej. Tymczasem Nowi i Czerwoni przygotowują się do wojny, bo nie chcą już dłużej pozostawać w ukryciu. Jest z nimi książę Cal, którego nic nie powstrzyma przed ratowaniem Mare.

Kto rozświetli drogę buntowników, jeśli dziewczyna od błyskawic straci swoją moc? Już wkrótce ogień ogarnie wszystko i spali bezpowrotnie Nortę, jaką Mare znała.

 

 • Dorota

  Taka jasna? W oryginale jest przecież ciemniejsza i tworzy świetny gradient z poprzednimi częściami :( No nic, może będzie trochę ciemniejsza i to tylko kwestia grafiki. Opis brzmi świetnie, a i tak brałabym tę książkę nawet w ciemno, więc już nie mogę się doczekać :D

 • Beatas125

  No w sumie fakt, jasna, mnie tam bardziej smuci fakt, że jednak w maju dopiero, nie dali rady szybciej, choć w sumie póki, co nic ciekawego w maju nie wychodzi, więc moze to i dobrze.

 • Sylwia Mróz

  Kocham ta serię <3 Nie mogę eis doczekać. Ciekawe jak będzie wyglądała twarda okładka bez obwoluty <3 <3

 • Mafencey

  Eh, co było nie tak z oryginalnym kolorem, że musieli go zmienić ? x.x
  Trochę się ta okładka mija z celem, psuje ten gradient od 1 do 3 części.