j1NAgJ9EyGw

Klimatycznie, bo w Walentynki, zadebiutowała pierwsza zapowiedź filmowej ekranizacji powieści Nicoli Yoon, „Ponad wszystko”. W rolach głównych występują: Amandla Stenberg (Igrzyska Śmierci) i Nick Robinson (Jurassic World).

Maddy jest uczulona dosłownie na wszystko. Nigdy nie opuszcza domu, a jedynymi osobami, które widuje, są jej mama i pielęgniarka. Ale pewnego dnia musi zmierzyć się ze światem zewnętrznym i wtedy spotyka Olly’ego. Czy podejmie największe ryzyko w swoim życiu?

„Moja choroba jest bardzo rzadka. Mówiąc krótko – mam alergię na cały świat. Od siedemnastu lat jestem uwięziona w domu. Kontaktują się ze mną wyłącznie mama i moja pielęgniarka. Pewnego dnia wyglądam przez okno i widzę… jego. Jest wysoki, szczupły, ubrany na czarno. Nasze spojrzenia się spotykają. Obserwuję go z oddali. Już wiem, że moje życie właśnie się zmieniło. Nieodwracalnie. I wiem, że to będzie katastrofa”.

  • Ania

    Zapowiada się nieźle. W sumie książka mnie nigdy nie interesowała wydawała się paranoivzna trochę W sumie po opisie, ale zwiastun zapowiada się nieźle. I jeszcze tacy fajni aktorzy… :)

  • Dominika Pyza

    To może być ładne. Czekam na film!

  • patryks83

    Książka jest bardzo „prosta”, rozumiem że to debiut ale wyszła jakoś mało ambitnie (jak dla mnie 3,55/6). Zwiastun to tak naprawdę całość streścił. Bardziej podobała mi się „Wszystkie jasne miejsca” (4,2/6).