Serialowa adaptacja ,,Dotyku Julii” coraz bliżej!

Tahereh Mafi na swoim twitterze potwierdziła informację o zbliżającej się serialowej adaptacji jej serii ,,Dotyk Julii”. Produkcją zajmie się telewizja ABC.

Nikt nie wie, dlaczego dotyk Julii zabija. Bezwzględni przywódcy Komitetu Odnowy chcą wykorzystać moc dziewczyny, aby zawładnąć światem. Julia jednak po raz pierwszy w życiu się buntuje. Zaczyna walczyć, bo u jej boku staje ktoś, kogo kocha. Bestsellerowa powieść, która podbiła serca czytelniczek na cały świecie.

PS. Wpis będziemy aktualizować na bieżąco.

 

 • patryks83

  Trylogia „Dotyk Juliii” to niemal to samo co trylogia „Mroczne umysły”, a ta z kolei to to samo co X-Men. Nie widzę tego jako serial. Pierwsza część jak dla mnie całkiem niezła takie 3,6/6, druga trochę lepsza 3,7/6, a trzecia to jeden wielki dialog w którym na koniec główna bohaterka dostała turbo doładowania 3,5/5.

  • oLIWIA

   „Mroczne umysły” zostały wydane (w Ameryce oczywiście) w grudniu 2012, a „Dotyk Julii” rok wcześniej w listopadzie, ciemnoto.

 • Koniecznie muszę zdążyć przeczytać przed pojawieniem się serialu, bo z opisu wnioskuję, że ten serial to będzie coś ;)

  Pozdrawiam!
  http://znalezionewsrodwielu.blogspot.com/

 • Captain

  omg nie sądziłam że do tego dojdzie… najwiecej emocji bedzie przy obsadzaniu głównej trójki :)