Zapowiedź: Buntowniczka z pustyni – Alwyn Hamilton

Buntowniczka z pustyni
Alwyn Hamilton

Data wydania: 26 kwietnia 2017
Wydawca: Czwarta Strona
Gatunek: fantastyka, ya
Seria: Buntowniczka z pustyni #1
Stron: –
Cena okładkowa: – zł

Bardziej wybuchowa niż proch strzelniczy!

Bezkresne piaski pustyni przemierzają tajemnicze bestie, w których żyłach płynie czysty ogień. Krążą pogłoski, że istnieją jeszcze takie miejsca, w których dżiny wciąż parają się czarami. Lud Miraji coraz mocniej występuje przeciwko tyranii Sułtana. Każda noc pośród wydm pełna jest niebezpieczeństw i magii. Jednak osada Dustwalk nie jest ani magiczna, ani mistyczna – to zabita deskami dziura, którą nastoletnia Amani pragnie opuścić przy najbliższej okazji.

Buntowniczka wierzy, że dzięki talentowi w posługiwaniu się bronią, uda jej się uciec spod opieki despotycznego wuja. Podczas zawodów strzeleckich poznaje Jina – tajemniczego i przystojnego cudzoziemca, który może jej pomóc w realizacji planów. Amani nie przepuszcza jednak, że jedna, ryzykowana decyzja, sprawi, że będzie musiała uciekać przed armią Sułtana, ramię w ramię ze zbiegiem oskarżonym o zdradę stanu.

 • ładna okładka, ale opis mnie nie przekonuje :P

 • Okładka śliczna, książka zapisana :)

 • Beatas125

  No coraz lepsze te zapowiedzi, okładka prawie oryginalna, tzn. mogli by nie dodawać dziewczyny na koniu, bo to faktycznie jak ktoś już zdążył zauważyć kadr żywcem wyjęty z okładki Wyścigu śmierci… Jednak oryginalna wersja była by odpowiedniejsza, ale tak, czy inaczej i tak zamierzam zakupić egzemplarz, jako, że od jakiegoś czasu miałam tę książkę w planach…

 • Captain

  zgarnela nagrode to wypadaloby przeczytac :) pierwsze słysze o tym wydawnictwie

 • Martyna Kapitanska

  Czekam!