Wydawnictwo Jaguar zdradziło, że jeszcze w tym roku wyda nową książkę od Claudii Gray. „A Thousand Pieces of You” rozpoczyna fantastyczną trylogię YA, której amerykańska premiera odbyła się pod koniec 2014 roku.

Rodzice Marguerite Cane są fizykami, a dzięki ich osiągnięciom w świecie nauki nastąpił prawdziwy przełom. Ich najbardziej zadziwiający wynalazek, zwany Ognistym Ptakiem, pozwala użytkownikowi przemieszczać się pomiędzy wymiarami – i ma za zadanie na zawsze zrewolucjonizować naukę. Jednak ojciec Marguerite zostaje zamordowany, a zabójca – przystojny i enigmatyczny asystent Paul – ucieka do innego uniwersum. Ale Marguerite nie pozwoli, by uszło mu to płazem. Ściga więc Paula po różnych wymiarach, zawsze napotykając inną wersje siebie. Poznaje także inne wersje ludzi których zna – włączając w to Paula, którego los coraz bardziej splata się z jej własnym. Wkrótce zaczyna kwestionować jego winę oraz… własne serce.

 • Dorota

  Opis brzmi intrygująco, ale niestety słyszałam, że książka idzie bardziej w stronę romansu, niż science fiction, a szkoda. Mam nadzieję, że Jaguar zostanie przy oryginalnej okładce, bo jest bardzo ładna i przyciąga wzrok

 • Ania

  Ciekawa historia

 • Martyna Kapitanska

  Słyszałam, że: (1) zostaje oryginalna okładka i (2) książka ma być już w kwietniu.

 • Beatas125

  No to,to na pewno zakupie,bo wiele dobrego słyszałam o tej książce i już od dawna mnie ciekawiła;p