Zapowiedź: Caraval. Chłopak, który smakował jak północ – Stephanie Garber

Caraval. Chłopak, który smakował jak północ
Stephanie Garber
Data wydania: 15 lutego 2017
Wydawca: Znak/OMG Books
Gatunek: paranormal, ya
Seria: Caraval #1
Cena okładkowa: 39,90 zł

Scarlett i Tella całe życie spędziły na maleńkiej wyspie. Ich okrutny i wpływowy ojciec zaaranżował już dla Scarlett małżeństwo. Oznacza to, że jej tragiczny los jest przesądzony, a dziewczyna nigdy nie weźmie udziału w Caravalu, dorocznej grze, w której stawką jest spełnienie marzenia. Jednak szczęście niespodziewanie się do niej uśmiecha. Scarlett wraz z Tellą mają być gośćmi honorowymi mistrza ceremonii, tajemniczego Legendy. Dziewczyny widzą w tym szansę na uwolnienie się spod władzy despotycznego ojca. Ich sprzymierzeńcem zostaje przybyły zza morza Julian. Choć Scarlett początkowo nie podoba się jego towarzystwo, stopniowo ulega jego urokowi. Jednak szybko okazuje się, że Legenda uprowadza Tellę, a jej odnalezienie jest przedmiotem gry.

Czy Scarlett wygra i uratuje siostrę? Czy zainteresowanie Juliana jest prawdziwe, czy stanowi tylko element gry?

 • Captain

  Tytuł przezabawny :D A okładka zagraniczna przewinela mi sie pare razy, opis brzmi ciekawie.

 • Sylwia Mróz

  Opis przyciąga,a okładka troche zniechęca. Inne propozycje wydania tej książki jakie zaproponowało wydawnictwo były lepsze. Na pewno przeczytam

 • Czekam na nią <3

 • Ania

  Fajny tytuł. Opis też niczego sobie. Zawsze fajnie się czyta książki z motywem gry.

 • Zawsze mnie jakoś tak zaskakują te nowe nazwy wydawnictw :)

 • Opis jest całkiem ciekawy, zbiera dobre przedpremierowe opinie na Goodreads… Ale, Boże, czemu ta polska okładka taka tandetna? Oryginalna jest spoko.