Zapowiedź: Dwór mgieł i furii – Sarah J. Maas

swor-mgiel-i-furiiDwór mgieł i furii
Sarah J. Maas
Data wydania: 1 luty 2017
Wydawca: GW Foksal/Uroboros
Gatunek: fantasy, YA
Seria: Dwór cierni i róż #2
Ilość stron: 656
Cena okładkowa: 45,00 zł

Między światłem a ciemnością
Nowa, jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej serii Dwór cierni i róż

Po tym, jak Feyra ocaliła Prythian, mogłoby się wydawać, że baśń dobiega końca. Dziewczyna, bezpieczna i otoczona luksusem, przygotowuje się do poślubienia ukochanego Tamlina. Przed nią długie i szczęśliwe życie.
Sęk w tym, że Feyra nigdy nie chciała być księżniczką z bajki. Zresztą zupełnie nie nadaje się do tej roli. W snach wciąż powracają do niej wymyślne tortury Amaranthy i zbrodnia, którą popełniła, by się od nich uwolnić. Pragnący zapewnić jej bezpieczeńtwo Tamlin próbuje zamknąć Feyrę w złotej klatce. W jej nowym nieśmiertelnym ciele drzemią moce, których dziewczyna nie umie opanować. W dodatku o spłatę swojego długu upomina się największy wróg Tamlina – Rhysand, Książę Dworu Nocy. Zwabioną podstępem Feyrę raz w miesiącu okrywa mrok jego niebezpiecznego królestwa. To pewne, że władca ciemności będzie chciał wykorzystać ją do swoich celów. Chyba że… to nie Rhysand jest tym, kogo Feyra powinna się obawiać. Na Dworze Wiosny również bowiem nie jest bezpiecznie, a sam Tamlin ma przed ukochaną coraz więcej tajemnic. Czy rzeczywiście tylko po to, by ją chronić?
Gdy nad Prythian i krainę ludzi nadciąga widmo wojny tak groźnej jak żadna dotąd, Feyra musi zdecydować, komu może ufać. Stawką jest życie jej rodziny i losy całego świata. A w magicznym świecie fae przyjaciele potrafią być bardziej niebezpieczni niż wrogowie.

Nowa, jeszcze mroczniejsza i bardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej serii Dwór cierni i róż! Nie zaśniesz, nim nie odkryjesz wszystkich sekretów!

 • Captain

  szybko zleci :) jestem bardzo ciekawa 2cz, taki szał i takie opinie i ogólna miłosć do Rhysa jakie pojawiły się w internecie… mam tylko nadzieje ze to nie bedzie tandetny romans nie do przełknięcia

  • Beatas125

   Rhys jak Rhys, za to nowe postacie są świetne;p

 • Dorota

  Tak, tak, tak! Już nie mogę się doczekać, aż będę mogła przeczytać. Jednak na premierę musimy jeszcze sporo poczekać, a będzie warto, bo książka zbiera naprawdę bardzo dobre opinie

 • Beatas125

  No NARESZCIE ta cz. jest zdecydowanie o 100 procent lepsza niż ta 1, choć końcówki nie doczytywałam bo chcę polską wersje pierw. Szkoda, ze wydawnictwo tak woooolno tłumaczy, ale plus taki ze zostawia oryginalne okładki;p

 • Wow, ale zdecydowanie po szarżowali z tą ceną. :O Ale już się nie mogę doczekać ♥

 • bluecake

  Nie wiem no. Jestem trochę zła na pierwszą część i nie spodziewałam się, że tam będzie aż tyle romansu, a tu mi jeszcze w opisie piszą, że będzie bardziej zmysłowo. Chyba mi przeszedł szał na SJM.

 • Sylwia Mróz

  Mówiąc szczerze, nie przepadam za książkami Sarah J. Maas. Po ,,Dwór cierni i róż” sięgnęłam bo jest to interpretacja mojej ukochanej bajki. Książka nie zachwyciła mnie tak jak innych i nie wiem czy przeczytam 2 tom pomimo pięknej okładki. Dzięki fanartom z Pinterest’u wiem co zdarzy się w książce no i nie podoba mi się,że autorka idzie w ślady wątków miłosnych z jej pierwszej serii. Ale jeśli znajde ją na jakieś promocji czy ją od kogoś dostane to przeczytam.

 • Julia Hryńczuk

  Przeczytałam tą książkę kiedy tylko wyszła w Ameryce i szczerze powiedziawszy nie zachwyciła mnie aż tak jak pierwsza część, ale zobaczymy. Może po polsku zrobi na mnie inne wrażenie.