Zapowiedź: Łowczyni z Ciernistego Lasu – Melanie Dickerson

lowczyniŁowczyni z Ciernistego Lasu
Melanie Dickerson

Data wydania: 21 lutego 2017
Wydawca: Dreams
Gatunek: fantastyka, ya
Seria: Średniowieczna Opowieść #1
Cena okładkowa: — zł

Niebezpieczeństwo i miłość spotykają się w Ciernistym Lesie…

Odette Menkels za dnia uczy czytania sieroty z pobliskiego miasteczka, a nocami kłusuje w lesie margrabiego Rainharta, by upolowaną zwierzyną wykarmić najuboższych.
Dla Jorgena Hartmana złapanie kłusownika to nie tylko obowiązek, lecz również sprawa honoru. Leśniczy, który go wychował i którego stanowisko on przejął, zginął właśnie z rąk kłusownika.
Kiedy Jorgen i Odette poznają się na zabawie świętojańskiej, nie mają pojęcia, że są swoimi największymi wrogami. Jedyny mężczyzna, którego ona pragnie, marzy o tym, by ją schwytać… A jedyna kobieta, którą on kocha, okaże się nieuchwytnym obiektem jego nienawiści.

To jednak dopiero początek przeszkód, z czasem ich losy coraz bardziej się komplikują…

 • Opis wygląda dość zachęcająco pomimo tych wszystkich „ale”, jednak jeśli to seria wydawana przez wydawnictwo Dreams, to ja wolę zaczekać z czytaniem… Przejechałam się już,. jeśli chodzi o serie z tego wydawnictwa i nie tknę żadnej dopóki nie zostanie wydana w całości choćby nie wiem jak bardzo mnie korciło. Koniec. Kropka.

 • lirith

  Brzmi bardziej niż obiecująco:))

 • Ania

  Ciekawy opis. Podoba mi się. Nigdy nie czytałam czegoś w tych klimatach, z chęcią to zmienię. :)

 • Beatas125

  Czytałam w sumie fajna książka, tylko, ze ona jest z kategorii christian fiction, i hmm no nie ma tam scen bardziej dla dorosłych, tu jest z deka tak baśniowo, znaczy te elementy baśniowości są b. małe.A, co do serii, to po prostu chyba kolejne tomy, pewnie nie będą ze sobą szczególnie powiązane, kupie tę pozycje bo warto jednak wspierać wydawnictwa żeby wydawali i tego typu książki.

 • tombraiderka009

  Ciekawie, ciekawie. Na pewno przeczytam, bo zapowiada się naprawdę fajnie ;)