Oto zwiastun filmowej adaptacji „Upadłych”!

Po ponad dwóch latach od zakończenia zdjęć na planie filmowym, fani serii Lauren Kate w końcu mogą szaleć z radości, bowiem zadebiutował dziś pierwszy zwiastun ekranizacji „Upadłych”. Jakby tego było mało, ogłoszono, że amerykańska premiera filmu odbędzie się już niedługo,  czyli w listopadzie 2016.

 • Captain

  wow jeszcze okaze się ze film bedzie lepszy niz ksiazka! pozytywne zaskoczenie, efekty wygladaja lepiej niz w zmierzchu czy darach anioła, ale jeszcze zobaczymy. Ksiązka jest słaba i ta ekranizacja nie interesowała mnie az do teraz :) Aktor fajny :)

 • Beatas125

  Obsada wygląda fajnie. Niektóre momenty w zwiastunie przypominają mi te ze Zmierzchu. Ciszę się, że pokazał się już zwiastun, bo przez długi czas byla cisza o tym filmie, już zaczynałam myśleć, że zrezygnowano z produkcji. A co do książki, to 1 tom był dla mie zbyt mdły i nazbyt dramatyczny, ale kto wie, może za jakiś czas wróce do tej serii, być może właśnie za sprawą produkcji filmowej.

 • Ania

  O matko! Całkiem o tym zapomniałam… Ale jak najbardziej czekam. W swoim czasie uwielbiałam te książki. <3
  aktorzy lepsi niż można się było spodziewać po ostatnich ekranizacjach. :)

 • Książka mi się nie podobała, ale zwiastun sugeruje, że film będzie naprawdę dobry. Przygodę z serią zakończyłam na pierwszym tomie, jednak bardzo chętnie obejrzę ekranizację ;)

 • A jednak! Z serii Upadli najbardziej podoba mi się tom o podróżach w czasie, ale film początek pokazuje całkiem obiecująco :) Dobrze, że nagrania i zdjęcia nie poszły na marne i coś z tego wyszło.

 • twoheartsxx

  Zwiastun jest C U D O W N Y! Tak długo na to czekałam <3

 • patryks83

  Tyle czekania i wreszcie się doczekaliście co. Po zwiastunie nie wygląda to źle (w każdym razie lepiej niż serialowe Shadowhunters) ale Upadli to książka gdzie przez 90 % nie ma żadnych wątków fantasy ani paranormal, choć według mnie jest całkiem niezła. Druga część niestety z racji tytułu jest prawdziwą UDRĘKĄ i przez to nie dałem nawet rady sięgnąć po kolejne części.
  Raczej nie ma co liczyć na dobrą grę aktorską, wartką akcję i humor, pewnie zwykły średniak (oby choć trochę lepiej niż Maximum Ride).

 • Lookbook

  Nareszcie. Juz się bałam, że nic z tego nie wyjdzie a tu taka niespodzianka. Cudownie :)

 • Ilonaq

  Książki czytałam dawno temu i pamiętam, że bardzo mi się podobały, ale ten zwiastun…. to kompletna pomyłka. Jestem zawiedziona, bo zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam. Jak będę miała okazję obejrzeć film, to obejrzę, bo może jednak się mylę, co do oceny… w co wątpię.

 • Enterekret

  Zapowiada się tak fajnie, muszę w końcu zacząć ją czytać :D.