Plany: Heartless – Marissa Meyer

Wydawnictwo Papierowy Księżyc zdradziło, że w listopadzie wyda najnowszą książkę Marissy Meyer. „Heartless” to pojedyncza powieść, która w Stanach Zjednoczonych ukaże się 8 listopada 2016.

Na długo przed tym jak w Krainie Czarów zapanował terror, niecna Królowa Kier była jedynie dziewczyną, która pragnęła się zakochać. Być może Catherine jest najbardziej pożądaną dziewczyną w Krainie Czarów, a także faworytą jeszcze nie posiadającego żony Króla Kier, ale ich interesy się różnią. Dziewczyna jest utalentowanym cukiernikiem i pragnie otworzyć ze swoją najlepszą przyjaciółką sklep i zapewnić Królestwu Kier smakowite ciasta i słodycze. Ale jej matka uważa, że taki cel jest nie do pomyślenia dla młodej kobiety, która mogłaby zostać Królową. Podczas królewskiego balu Cath ma zamiar otrzymać od króla propozycję małżeństwa, ale spotyka Jesta, przystojnego i tajemniczego jokera. Po raz pierwszy czuje prawdziwe przyciąganie. Ryzykując obrazę króla i zirytowanie rodziców, Cath i Jest rozpoczynają intensywny, sekretny romans. Cath jest zdeterminowana ku temu, aby odkryć własne przeznaczenie i zakochać się na jej własnych warunkach. Ale w świecie pełnym magii, szaleństwa i potworów, los szykuje dla niej inne plany.

 • Ania

  Oo. W klimacie Alicji. Zapowiada sie ciekawie jestem zainteresowana.

 • Skaczę z radości! <3 <3 <3 I czekam też na kontynuacje Cinder! ;D

 • JUŻ CHCĘ JUŻ CHCĘ JUŻ CHCĘ JUŻ CHCĘ JUŻ CHCĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Milla Patto

  Czekam niecierpliwie!

 • Dorota

  Już nie mogę się doczekać, zapowiada się świetna książka. Dodatkowo Papierowy Księżyc od przyszłego roku, co około trzy miesiące, będzie wydawał kolejne części Sagi Księżycowej, począwszy od Cinder, więc jest na co czekać :D

 • Uwielbiam Sagę Księżycową więc już nie mogę się doczekać! :) Świetna wiadomość!

 • Beatas125

  Nie jestem co prawda fanką Sagi Księżycowej, ale ciesze się, że powyższa ksiązka zostanie wydane i, że jest jedno tomową pozycją, bo w przeciwnym razie znowu ”seria” mogłaby zostać nie dokończona, co jest strasznie frustrujące… A tak ten jeden tom z czystej ciekawości kupię.

 • zapowiada się ciekawie i już się nie mogę doczekać ;) tego jak i wznowienia Sagi Księżycowej :D mam nadzieję, że się nie zawiodę :D