Zapowiedź: Rubinowy krąg – Richelle Mead

Rubinowy krągRubinowy krąg
Richelle Mead
Data wydania: 12 października 2016
Wydawca: Nasza Księgarnia
Gatunek: paranormal, YA
Seria: Kroniki krwi #6 (finał)
Cena okładkowa: 39,90 zł

Gdy miłość łącząca Sydney i Adriana przestała być tajemnicą, ich życie nie stało się ani trochę łatwiejsze. Choć na królewskim dworze morojów znaleźli schronienie przed gniewem alchemików, muszą się mierzyć również z niechęcią miejscowych tradycjonalistów, dla których związek człowieka i wampira jest nie do pomyślenia. Jednak układanie wspólnego życia to ostatnia rzecz, na jakiej się mogą skupić. Jill została porwana. By ją ocalić, Sydney porzuca bezpieczną kryjówkę i rusza tropem dawnego śmiertelnego wroga. Tymczasem Adrian usiłuje rozwikłać tajemnicę, która prawdopodobnie zawiera klucz do zagadki magii ducha. Jej rozwiązanie może wstrząsnąć całym światem morojów.

 • Ania

  Poprzestałam na pierwszej części, nawet mimo tego iż mam w domu i drugą. Jakoś nie ciągnie mnie do nich. W sumie Akademia mi się podobała, więc może musiałabym do nich wrócić…

 • Nerd Książkowy

  Będzie dodruk całej serii?

 • Captain

  Porzadnie wydawnictwo dokończyło serię brawo :) Chociaz ta czesc to porażka nad porażkami Mead

 • dolores002

  AV uwielbiam, natomiast ta seria pozostawia wiele do życzenia to nie jest juz to samo choć jest Adrian którego lubię z AV a jeszcze bardziej pokochałam z polskiej FF kontynuacji Cienie. Prawdę powiedziawszy brak mi tutaj jednak przebojowej Rose no i Dimitra. Skończyłam na 3 tomie i w sumie trafiły książki już dawno do biblioteki i nie zamierzam kończyć tej serii.