Zapowiedź: November 9 – Colleen Hoover

November 9November 9
Colleen Hoover
Data wydania: 9 listopada 2016
Wydawca: Otwarte
Gatunek: new adult, romans
Seria: pojedyncza powieść
Ilość stron: —
Cena okładkowa: 39,90 zł

„Kryminał kończy się, gdy zabójca zostaje schwytany. Biografię wieńczy ostatnie słowo o opisywanym życiu. Historia miłosna powinna połączyć zakochanych, prawda? W takim razie to chyba nie jest opowieść o miłości…”

9 listopada to data, która zaważyła na losach Fallon i Bena. Tego dnia spotkali się przypadkiem i od tej chwili zaczynają tworzyć dwie historie: jedna to ich życie, drugą pisze Ben zauroczony swoją nową muzą. Choć los postanawia ich rozdzielić, to wzajemna fascynacja jest na tyle silna, że nie może pokonać jej ani czas, ani odległość. Co roku 9 listopada rozpoczyna kolejny rozdział historii – tej realnej i tej fikcyjnej. Gdy nieubłaganie zbliża się koniec powieści, szczęśliwe zakończenie wydaje się jedynie mrzonką, bo historia na papierze zaczyna różnić się od tej, w którą wierzy Fallon…

„Zagubiliśmy się między fikcją a rzeczywistością. Nieważne, jaką wersję poznacie. Nieważne, który z ostatnich rozdziałów okaże się tym prawdziwym. Ważne jest tylko jedno: zawsze będę ją kochał”.

Nowa książka Colleen Hoover to opowieść o młodym pisarzu, jego niezwykłej muzie i przeznaczeniu, które ukrywa między wierszami coś więcej niż miłość.

  • Ania

    Ooo… Fajny opis, aż mam ochotę przeczytać i dowiedzieć się co opisuje.

  • Offca Kasia O.

    Książka jest cudowna <3 dawno się na żadnej tak nie spłakałam, jak właśnie na November 9

  • Dorota

    Muszę przyznać, że nie jestem wielką fanką książek tej autorki, zawsze czegoś mi w nich brakuje, mimo to November 9 brzmi bardzo ciekawie i na pewno po nią sięgnę, kiedy będzie dostępna w bibliotece