„Mroczne umysły” na dużym ekranie!

Bestsellerowa seria Alexandry Bracken trafi na wielki ekran! „Mroczne umysły” zostaną wyreżyserowane przez Jennifer Yuh Nelson, dzięki której mogliśmy obejrzeć kolejne przygody Kung Fu Pandy. Seria zyskała sporą popularność i wierną grupę fanów, która prosiła i modliła się o adaptację już bardzo długo. W końcu ich marzenie ma okazję się spełnić!

Mam na imię Ruby. Potrafię wedrzeć się do twojego umysłu, a nawet wymazać wspomnienia. Jako dziecko zostałam wysłana do obozu „rehabilitacyjnego” dla takich jak ja. Zieloni, Niebiescy, Żółci, Pomarańczowi, Czerwoni. Mroczne umysły. Zostałam przydzielona do Zielonych, ale w rzeczywistości jestem ostatnią z Pomarańczowych. Ukrywam to, żeby przetrwać.

 • Ania

  Super. Książki są bardzo dobre, więc jak najbardziej zasłużyły by trafić na ekran. Z wielką ochotą obejrzę. Oby tylko nie zepsuli tej ekranizacji… Choć wtedy i tak obejrzę :)

 • Bardzo fajna jest to seria – dlatego zasługuje na zekranizowanie ;)

 • Jesteście trochę spóźnieni z informacjami ;) O filmie wiadomo od dawna. Informacje pojawiły się we wrześniu 2014, tego samego roku zaczęto pisać scenariusz, reżyserką podobno ma być Jennifer Yuh Nelson, ta od Kung Fu Pandy. Co prawda ruszyło się dopiero po skończeniu scenariusza, jednak wiadomo było wcześniej ;)

 • Beatas125

  HMM, jestem sceptyczna co do wszelkich ekranizacji/adaptacji książek, ostatnimi czasy reżyserowie zanadto kombinują, albo upraszczają fabule, ze film wychodzi jak dla idiotów, lub zbyt komplikują, i film nie trzyma się logiki, bądź idą w efekty, a fabuła ”leży i kwiczy”. Co do tej serii to średnio ją lubię, bo jednak gł. bohaterowie są zanadto banalni jak dla mnie, za to czytałam ją przez wzgląd na bohaterów pobocznych…

 • Ilonaq

  Czytałam pierwszą część serii i niestety nie przypadła mi do gustu. Może film będzie lepszy, z chęcią obejrzę.

 • dolores002

  Czytałam pierwszą część, mam też drugą i czeka sobie w kolejce może gdy będzie bliżej ekranizacji po nią wówczas sięgnę.