Rekomendowane przez: Luke Scull

Rekomendowane przez – to akcja w której znani autorzy powieści młodzieżowych (i nie tylko) polecają książki, które darzą sympatią. W dzisiejszym odcinku swoje typy wymienia Luke Scull, autor fantastycznej serii „Ponura drużyna”.

Luke-Scull

PS. Koniecznie napiszcie w komentarzach, co sądzicie o książkach polecanych przez Luke’a.

ponura drużyna 750x100

  • Moje plany! ;) Książę cierni jak i całą serię uwielbiam, resztę chcę poznać, a teraz zaczęłam Drogę królów Sandersona ;)

  • Bar_Salvatore

    Już od dawna chciałam przeczytać trylogię Marka Lawrence’a, a i seria Gentlemen Bastard obiła mi się o uszy :) Może właśnie w wakacje się uda je odhaczyć na ogromnej liście to read.. Ze Światem Dysku jestem na takim etapie, że do Straży Nocnej mi daleko, „Zemsta..” jeśli się nie mylę to powiązana z Pierwszym Prawem, dlatego nie jestem pewna co najpierw przeczytać. Recenzje „Ogrodów Księżyca” całkiem przekonujące.. Dlatego postaram się przeczytać wszystkie wymienione przez Sculla książki – a może w końcu także jego własne :D

  • Ania

    Nie moje klimaty… :(

  • Beatas125

    W sumie czytałam dwie pierwsze pozycje w drugim rzędzie według mnie są świetne, 3-cią pozycję mam w planie, natomiast 4-tą boję się zacząć bo jednak pan Prachet ma dłuuugie serie… A co do 1 pozycji to mam w planach.