Zapowiedź: Samotność odległych gwiazd – Kate Ling

Samotność odległych gwiazdSamotność odległych gwiazd
Kate Ling

Data wydania: 21 lipca 2016
Wydawca: Amber
Gatunek: YA, sci-fi
Seria: —
Ilość stron: 304
Cena okładkowa: 37,80 zł

Czy w nieskończonej ciemności serce może mieć wciąż nadzieję?
Ventura to gigantyczny statek kosmiczny, dwutysięczne miasto. Wyruszył z Ziemi 84 lata temu . Za 262 lata dotrze do planety, skąd odebrano tajemniczy sygnał. Nikt z załogi nie zna Ziemi i nie pozna kresu podróży. Na Venturze się urodzili i na Venturze umrą. Mają tylko jeden obowiązek: przekazywać ziemską wiedzę kolejnym pokoleniom.
Tylko szesnastoletnia Seren odczuwa beznadziejność tej egzystencji, która nie daje wyboru. Marzy, by poczuć dotyk słońca na skórze. Domingo staje się jej słońcem. Ale na Venturze to system wybiera każdemu partnera. Miłość jest zakazana.
TAK NIESPODZIEWANA, TAK MOCNA I TAK NIEMOŻLIWA.
Czy Seren i Dom zaryzykują wszystko dla prawdziwej miłości i prawdziwego życia, wiedząc, to, czego ich uczono: że poza Venturą nie ma życia…

 • Beatas125

  Hmm, z początku gdy zobaczyłam tematykę pomyślałam, ze to coś dla mnie, lecz znowu w grę wchodzi 1 bohaterka, jednak kurcze wolałbym już doroślejsze postaci… Nigdy nie słyszałam o tej książce, ani też o autorce, książka na goodreads ma słabe noty, toteż raczej się nie skuszę…

 • Captain

  Juz było kilka takich książek i jedyna warta czytania jest seria Beth Revis.

 • Bar_Salvatore

  Ha, przez chwilę aż się zdziwiłam że taka przyzwoita a nawet.. ładna okładka książki wydanej przez nasze ukochane wydawnictwo :P ale zaraz zobaczyłam że to oryginalna. Kto wie, jaką by wymyślili Oni? Chociaż opis nie brzmi zbyt oryginalnie, to jednak postaram się w bibliotece znaleźć, ponieważ jak na razie sci-fi YA to dla mnie coś świeżego i przyjemnego :)

 • Rika Sumire

  Raczej nic dla mnie.

 • Ania

  Nie było kiedyś książki z bardzo podobnym opisem?

 • Okładka jest cudna, ale opis jakoś mnie odrzucił… Chociaż myślę, że w ostateczności przeczytam :D