Zapowiedź: Powrót na Ziemię – Kass Morgan

POWRÓT NA ZIEMIĘPowrót na Ziemię
Kass Morgan
Data wydania: 26 sierpnia 2016
Wydawca: Bukowy Las
Gatunek: sci-fi, YA
Seria: 100 #3
Ilość stron: 288
Cena okładkowa: — zł

Setka zesłańców na Ziemi staje przed największym wyzwaniem. Inni Ziemianie powracają do domu.
Kilka tygodni po lądowaniu na Ziemi młodzi koloniści zdołali założyć obóz
i zaprowadzić porządek w dzikim środowisku. Delikatna równowaga ulega jednak zakłóceniu, kiedy na Ziemię docierają nowe lądowniki.
Ci, którzy dostali się na ich pokłady, mogą mówić o szczęściu, ponieważ
w Kolonii właśnie kończy się tlen, ale szczęście Glass po wylądowaniu
na Ziemi wydaje się dobiegać kresu. Clarke prowadzi wyprawę ratunkową na miejsce lądowania, lecz jej myśli krążą ciągle wokół rodziców, którzy być może jednak żyją. Tymczasem Wells walczy, by pozostać przywódcą mimo przybycia na Ziemię wicekanclerza w asyście uzbrojonych strażników,
a Bellamy musi zdecydować, czy uciec od odpowiedzialności za przestępstwa, czy też stawić czoło rzeczywistości.
Dla setki zesłańców nadszedł czas, by zjednoczyć siły i walczyć o wolność odnalezioną na Ziemi. Alternatywą będzie utrata wszystkiego, co kochają – w tym również ukochanych osób.

Trzecia część ekscytującego cyklu powieściowego Misja 100, który zainspirował twórców amerykańskiego serialu science fiction THE 100

  • Beatas125

    Wreszcie;p Jestem ciekawa zakończenia tej serii, choć przez serial wszystko mi się gmatwa…

  • Bar_Salvatore

    No jasne, byle tylkoo.. do końca sierpnia. Chociaż nie powinnam narzekać – lepiej pod koniec wakacji niż wcale :P Z oglądaniem serialu wstrzymywałam się do lektury książki, chociaż jeśli ktoś się zastanawia, to ja na przykład traktuję to już zupełnie odrębnie – można od razu przeczytać całą trylogię lub tylko zabrać się za serial, jak kto chce :) A problem z okładką – amerykańska jest kompletnie serialowa, z postaciami których w książkach nie ma – super rozwiązany: mamy po prostu Clarke. Moje OTP jest bezpieczne, ale i tak nie mogę się doczekać aż dorwę ostatni tom..

  • Ania

    Nareszcie! <3 Uwielbiam tę serie. zarówno serialową jak i książkową.