Harry Potter w nowym wydaniu już wkrótce w Polsce!

20 lipca do polskich księgarń trafi cała seria o Harrym w przepięknych okładkach stworzonych przez Johnny’ego Doodle. Nowe wydanie będzie dostępne w wersji z miękką oraz twardą okładką. 

Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry`ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Harry nigdy by się nie spodziewał, że można latać na miotle, znać bardzo pożyteczne zaklęcia i nosić pelerynę niewidkę. Nigdy też nie przyszłoby mu do głowy, że to właśnie on stoczy walkę z potężnym i złym Lordem Voldermortem.

 • Cudooooo :3

 • sciarii

  Mam takie w wersji angielskiej, na półce wygląda pięknie :)

 • Ania

  Uwielbiam Harry’ego Pottera. <3 A nowe okładki są przecudne, szkoda że mam stare wydanie, a dla nowego nie opłaca się wszystkiego wymieniać. :(

 • Milla Patto

  Super! Mam oczywiście stare wydanie w twardych okładkach, ale i tak chciałam „wymienić” je na nowe dla dorosłych – niestety w tw. nie są dostępne, więc kupię te w nowej, przepięknej oprawie:-) Kiedyś widziałam je na stronie autorki i strasznie zazdrościłam krajom, w których ukazało się właśnie takie wydanie. Eh, czekam na lipiec!

 • Natala G

  na pewno mam w planach kamień filozoficzny *,*