Zapowiedź: Fobos. Tom I – Victor Dixen

Fobos_ToFobos. Tom I
Victor Dixen

Data wydania: 23 maja 2016
Wydawca: Otwarte/Moondrive
Gatunek: young adult, sci-fi
Seria: Fobos #1
Ilość stron: 464
Cena okładkowa: 36,90 zł

Odmów… – szepcze mi do ucha cichy głos. – Wiesz, że nie nadajesz się do tej misji z tym, co masz do ukrycia. Wiesz, że jeśli polecisz, będziesz cierpiała tak, jak jeszcze nikt dotąd nie cierpiał. Odmów w tej chwili…
Léonor wchodzi na pokład statku kosmicznego. Doskonale pamięta moment, w którym zobaczyła ogłoszenie o naborze do programu „Genesis”, pierwszego reality show w kosmosie. Sześć dziewczyn i sześciu chłopaków wybranych w ogólnoświatowym castingu ma założyć pierwszą ludzką kolonię na Marsie. Będą poznawać się podczas sześciominutowych randek, by zdecydować, z kim założą rodzinę, gdy dotrą do celu.
Léonor uważa, że to jej jedyna szansa nie tylko na zdobycie sławy, ale i na lepsze życie. Przez całe dzieciństwo przechodziła od jednej rodziny zastępczej do drugiej. Nie ma nic do stracenia i zamierza rozegrać tę grę po swojemu.

 • Captain

  Francuska książka, niepopularna. Wolałabym żeby zamiast tego pojawiła się w Polsce inna wyczekiwana pozycja. Ale Moondrive sprzeda nawet takie coś :)

 • Ania

  No no, brzmi nieźle. Podoba mi się ten program, choć sama nie chciałabym brać w nim udziału, ale fajnie się to bedzie czytało, coś tak czuje :)

 • Rika Sumire

  Brzmi ciekawie :D

 • Kolejna tematycznie w klimacie „W otchłani” czy „W ramionach gwiazd” – chętnie przeczytam ;)

 • Beatas125

  Nie powiem, że mi się nie podoba, bo fabuła po opisie wygląda na bardzo ciekawą. Nic nie słyszałam o tej książce, ale jeśli faktycznie jest w j. francuskim to nic dziwnego. Z chęcią po nią sięgnę, jak tylko wydadzą;p

 • Lookbook

  Opis mnie zaciekawił, więc jeśli będzie okazja z pewnością po nia sięgnę :)

 • Fabuła wygląda na ciekawą, ale coś mnie w tej książce przeraża i jednocześnie sprawie, że jeszcze bardziej się nią interesuję, więc na pewno przeczytam.

 • Opis brzmi ciekawie, Moondrive, a oryginał po francusku, którego intensywnie się uczę. Chcę!