Zapowiedź: Wyścig – Jenny Martin

Jenny MartinWyścig
Jenny Martin

Data wydania: 13 kwietnia 2016
Wydawca: Akurat
Gatunek: ya, sci-fi
Seria: Wyścig #1
Ilość stron: –
Cena okładkowa: 34,90 zł

Zapierające dech w piersi połączenie „Gwiezdnych wojen” z „Szybkimi i wściekłymi”. Naładowana emocjami, oszałamiająca tempem akcji przygodówka, której bohaterowie na długo zapadają w pamięć.

Na kontrolowanej przez korporacje planecie Castra uliczne wyścigi samochodowe to nie tylko dochodowa rozrywka, ale i walka o znacznie wyższą, polityczną stawkę. 17-letnia Phoebe van Zant należy do najlepszych kierowców w stawce, nic więc dziwnego, że każdy chciałby ją widzieć w swoim zespole. Dziewczyna musi się dobrze zastanowić nad wyborem, ale decyzji nie ułatwiają jej ani sercowe rozterki, ani świadomość, że każdy nierozważny krok może doprowadzić do kosmicznej wojny. Czy młoda bohaterka poradzi sobie w skorumpowanym świecie międzyplanetarnej polityki?

Świetnie skrojone postaci z krwi i kości, psychologiczna wiarygodność bohaterów, szaleńcze tempo narracji i międzygwiezdny konflikt w tle sprawiają, że to bez wątpienia jedna z najlepszych książek przygodowych dla młodzieży ostatnich lat.

 • Ania

  Bardzo nie lubię :Gwiezdnych wojen” oraz „Szybkich i wściekłych”. Wniosek nasuwa się sam. ..

  • Captain

   Ja tak samo xp. Jedyną książką w tematyce wyścigów samochodowych jaką przeczytam w życiu bedzie ta, którą aktualnie pisze Maggie Stiefvater.

   • Beatas125

    O, jaką pisze Maggie Stiefvater?

    • Captain

     pisze w tym temacie ksiazke dla doroslych maggie-stiefvater.tumblr.com/tagged/girlnovel , ale nastepne projekty to tez darknovel i foolishnovel jesli jestes ciekawa to sprawdz te tagi. [ nie to nie sa oficjalne tytuły]

     • Beatas125

      Dzięki, na pewno sprawdzę.

   • Ania

    Czytałam serię Wilkołaki z Mercy Falls i była dość fajna, więc kto to wie. Ale też nie kojarzę nic nowego w tym stylu.

    • Beatas125

     A ja się po trochu zawiodłam na wilkołakach, jakoś po 1 tomie mam mieszane uczucia, wole jednak Wyścig śmierci i serie Króla kruków.

 • Beatas125

  Lubie serie Szybkich i wściekłych, szczególnie te najwcześniejsze cz. a książki o takiej tematyce nigdy nie czytałam, więc chętnie po nią sięgnę ^::^

 • Tej książki nie mam zamiaru tknąć nawet małym paluszkiem od nogi, bo wyczuwam znowu mdłą bohaterkę, w której rękach spoczywa los świata oraz trójkąt miłosny, czyli kompletnie nic nowego. Poza nowym uniwersum tylko same schematy.

  ale mi się dzisiaj hejt włączył

 • Raven Alice Zoe Andrea Noemi W

  Fabuła zapowiada się ciekawie, i chętnie bym przeczytała. Jest tylko jeden problem, trójkąt miłosny. Czy na prawdę w każdej książce dla młodzieży musi być trójkąt miłosny!?

 • Martyna Kapitanska

  Eeee… Kojarzy mi się z kilkoma beznadziejnymi pozycjami. Poczekam na opinię, bo w sumie nigdy niczego podobnego nie czytałam.