Rekomendowane przez: Maggie Stiefvater

Rekomendowane przez – to akcja w której znani autorzy powieści młodzieżowych (i nie tylko) polecają książki, które darzą sympatią. W dzisiejszym odcinku swoje typy wymienia Maggie Stiefvater, autorka „Drżenia” i „Króla kruków”.

-Maggie-Stiefvater

PS. Koniecznie napiszcie w komentarzach co sądzicie o książkach polecanych przez Maggie.

 • Ania

  Czytałam tylko 19 razy Katherine i jak wszystkie książki Green’a nie powala na kolana, ale jest ok. Jedna z lepszych. Co do reszty nie znam i nie pamiętam żebym kiedyś chciała jakąś przeczytać.

 • Captain

  Wystarczy wejść na goodreads autorki, w wielu wywiadach i na swoim tumblru również poleca ksiązki.Niestety nasze gusta muszą się róznić, bo sięgałam po ksiązki za jej radą i nie podobały mi się.

 • Beatas125

  Tylko Serfaine 1 tom, czytałam i 2 mam w planach, książka nietypowa, niemniej mi się podobała, jestem zainteresowana jeszcze Magia krwi, bo dziewięnaście razy Katheherine próbowałam czytać, i jakoś nie przypadła mi do gustu…

 • Och, „Serafina” <3 Piękne, mądre fantasy, zachwycałam się niedawno. A Gaiman zawsze spoko ;) Muszę się w końcu zabrać za samą Stiefvater.

 • Na Gaimana mam dużą ochotę, 19 x Katherine – jedna ze słabszych Greena, daleko jej do jego pozostałych książek, a o reszcie książek (prócz Badacza potworów) nie słyszałam.