Jeśli lubisz to spróbuj #15

PROBLEM: Właśnie skończyłeś czytać porywającą książkę i chcesz zabrać się za coś równie emocjonującego, ale nie wiesz na co się zdecydować. A może poszukujesz nowego świata, dzięki któremu będziesz mógł oderwać się od dnia codziennego i przenieść się w otoczenie, które znasz i lubisz.

ROZWIĄZANIE: Nie bój się czytać, ponieważ BookGeek postara się rozwiać twoje niezdecydowanie związane z wyborem nowej lektury. Przedstawiamy ci naszą akcję “Jeśli lubisz to spróbuj!” Co jakiś czas będziemy wybierać kilka popularnych książek (które być może czytałeś), a następnie zarekomendujemy ci pozycję, po którą warto sięgnąć. Zatem do dzieła!

ps15

A wy jakie książki polecilibyście fanom  „Czerwonej Królowej” i „Córki dymu i kości”?

  • Ania

    Czytałam Córkę dymu i kości, ale jakoś nie spodobała mi się na tyle, by to kontynuować, a co więcej czytać coś podobnego, więc raczej spasuje. Co do Czerwonej królowej to już od dłuższego czasu się za nią zabieram i jakoś ciężko mi to idzie. Musze w końcu przeczytać, w końcu tyle pozytywnych słów o niej słyszałam. Ale i tak najpierw to, a potem kto wie może i Pieśniarkę.

  • Beatas125

    No wszystkie pozycje czytałam, bądź czytam;p wiec nic mi już nie zostało;p

  • Wolę „Porwaną pieśniarkę” od „Czerwonej królowej”. A „Córka dymu i kości” fajna i „Magonia” czeka już na półce ;)

  • Czytałam „Czerwoną Królową” i „Magonię”, także chętnie zabiorę się „Porwaną pieśniarkę” i „Córkę dymu i kości”! :)