Poznaj „It Ends with Us” – nową powieść od Colleen Hoover

Już 2 sierpnia do amerykańskich księgarń trafi najnowsza powieść Colleen Hoover, wydana przez  Atria Books. Poniżej znajdziecie jej krótki opis i okładkę.

it end

Czasami osoba, która Cię kocha, jest tą, która Cię najmocniej rani.

Dla Lily nigdy nic nie było łatwe, ale to nie powstrzymało jej przed ciężką pracą, aby osiągnąć w życiu to, czego pragnie. Przeszła długą drogą poczynając od małego miasteczka w Maine, gdzie dorastała – tam skończyła college, przeniosła się do Bostonu i otworzyła swój własny biznes. Kiedy więc pomiędzy nią a seksownym neurochirurgiem Rylem Kincaidem pojawiają się iskry, wszystko w życiu Lily nagle wydaje się być zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.

Ryle jest asertywny, uparty, może nawet trochę arogancki. Ale jest też wrażliwy, inteligentny i ma ogromną słabość do Lily. I zdecydowanie świetnie wygląda. Lily nie może wyrzucić go ze swojej głowy. Ale awersja Ryle’a do związków jest niepokojąca. Nawet kiedy Lily staje się częścią jego zasady „żadnych randek”, nie może przestać się zastanawiać nad przyczyną tego stanu rzeczy. W trakcie zastanawiania się nad jej nowym związkiem, Lily powraca myślami do Atlasa Corrigana – jej pierwszej miłości, którą już dawno zostawiła w tyle. Był jej bratnią dusza, jej obrońcą… Kiedy nagle Atlas pojawia się na nowo w jej życiu, wszystko co zaczęła budować z Rylem może legnąć w gruzach.

 • Ania

  Bardzo lubię wszystkie książki Colleen Hoover, więc już za samo to chcę ją przeczytać. Do tego historia miłosna, całkiem ciekawie się zapowiadająca. Trudna miłość, ale bez psychologicznego aspektu coś lekkiego – zdecydowanie na tak. :)

 • Lekkość Pióra

  Każda książka, którą przeczytałam spod pióra Hoover jest niezwykle przyjemna w odbiorze. Mam nadzieję, że ta książka szybko trafi również do polskich księgarni!
  http://wielopasja.blogspot.com/

 • Czy oni zawsze muszą świetnie wyglądać? ;)

 • Lookbook

  Przeczytałam Hopeless oraz Mayby someday i żadna mnie nie zachwyciła. Po tą na pewno nie sięgnę.

 • Rr Oo

  Wiadomo kiedy będzie wydana w Polsce