Zapowiedź: Reguła myśli – James Dashner


reguła myśliReguła myśli

James Dashner
Data wydania: 1 kwietnia 2016
Wydawca: Albatros
Gatunek: sci-fi, ya
Seria: Doktryna śmiertelności #2
Ilość stron: 384
Cena okładkowa: — zł

PORYWAJĄCA KONTYNUACJA BESTSELLERA „W SIECI UMYSŁÓW”
Po wydarzeniach na Ścieżce i po tym, jak dowiedział się, że jest tworem – komputerowym programem przeniesionym do ciała człowieka, Michael budzi się na Jawie, w obcym domu, w ciele nastoletniego Jacksona Portera.
Kiedy w mieszkaniu pojawiają się ludzie Kaine’a, żeby zaprowadzić go na spotkanie z twórcą Doktryny Śmiertelności, Michael ratuje się dramatyczną ucieczką i postanawia odnaleźć jedynych ludzi, którym bezgranicznie ufa – Brysona i Sarę.
Jego pojawienie się w domu Sary rozpoczyna jednak serię nieszczęśliwych wydarzeń. Rodzice dziewczyny znikają w tajemniczych okolicznościach, Sara zostaje oskarżona o współudział w ich porwaniu, a Michael jest poszukiwany za przestępstwa związane z cyberterroryzmem.
Tymczasem  zarówno na Jawie jak i we Śnie dochodzi do dziwnych wydarzeń, i wszystko wskazuje na to, że Kaine rzeczywiście pragnie zaludnić ziemię tworami.
Wkrótce Michel, Bryson i Sara przekonują się, że nie mogą czuć się bezpiecznie w żadnym ze światów; że Kaine nie jest ich jedynym zmartwieniem i że nie należy nikomu ufać.
 • ShadowHunters_HG

  Pierwszego tomu nie czytałam, ale nie wiem czemu, bo opis bardzo mi się podobał. Opisu tej części nie czytałam, ale idę o zakład, ze jest tak samo dobry, jak opis poprzedniej części. Okładka też bardzo ładna, pasuje do „W sieci umysłów”. Pozdrawiam.

 • Ania

  Dalej mnie nie kręci.

 • Veramoria

  Czytałam pierwszy tom. Bardzo mi się podobał a szczególnie zakończenie bo kompletnie się go nie spodziewałam :D Z pewnością zabiorę się za drugą część.
  Tym co nie czytali serdecznie polecam, bo jak się już w to wgryzie to naprawdę wciąga.

 • Bar_Salvatore

  Przeczytam pierwszy tom jak tylko zapomnę co wyczytałam z tego opisu :) A tak to może sobie powtórzę Więźnia Labiryntu..

 • Karolaq

  Więzien Labiryntu raczej mnie nie zachwycił, wkurza mnie u Dashnera to, że on za bardzo kombinuje ze swoimi książkami i trochę miesza fabułę przez co ciężko się czyta. I ma też bardzo dużo pomysłów na to jak wzbogacić książkę, ale niestety nie przemawiają one do mnie, więc dla tego autora mówię nie.

 • Karaoli

  Bardzo się cieszę z tej zapowiedzi. Pierwszy tom bardzo mi się podobał, a końcówka kompletnie mi namieszała w głowie. Mam tylko wrażenie, że opis zdradza bardzo dużo fabuły, ale może się mylę, bo w książce będzie się bardzo dużo działo. :)

 • agnes

  „Więzień labiryntu” ogólnie mi się podobał ale ta nowa seria autora to nie dla mnie a opis tego tomu jeszcze bardziej w tym przekonaniu mnie utwierdził.

 • Anna

  Nie moje realia. świat komputerów nigdy nie był mi bliski, czy to w realu, czy w książkach.

 • Martyna Kapitanska

  Aaaa… Nie mogę się doczekać! Kocham Dashnera <3 W sieci umysłów co prawda nie dorównuje Więźniowi, ale mimo wszystko jest wspaniałe! :)