Zapowiedź: Magisterium. Miedziana rękawica – Cassandra Clare, Holly Black

miedziana rekawicaMagisterium. Miedziana rękawica
Cassandra Clare, Holly Black
Data wydania: 6 lipca 2016
Wydawca: Albatros
Gatunek: fantasy, teen
Seria: Magisterium #2
Ilość stron: 336
Cena okładkowa: — zł

Letnie wakacje Calluma Hunta w niczym nie przypominają tych, jakie mają zwyczajne dzieciaki. Jego towarzyszem zostaje ogarnięty chaosem wilk Havoc. Ojciec podejrzewa, że Call przeszedł na ciemną stronę mocy. Oczywiście, większość dzieci nie wróci już więcej do szkoły w magicznym świecie Magisterium… Wszystko to nie jest łatwe dla Calla…, a sprawy jeszcze bardziej się komplikują, kiedy w piwnicy swojego domu znajduje ślady wskazujące na to, że ojciec usiłuje pozbyć się jego i Havocka. Call chroni się w Magisterium, ale to tylko pogarsza sytuację. Alkahest – miedziana rękawica mająca zdolność do pozbawiania niektórych magów ich czarodziejskich mocy – została skradziona. Próbując ustalić sprawców, Call i jego przyjaciele ściągają na siebie uwagę bardzo groźnych przeciwników i zbliżają się do odkrycia niezwykle niebezpiecznej prawdy.

 • ShadowHunters_HG

  Nie czytałam i nie zamierzam, bo kocham Clare i wszystko, co tworzy i boję się, że „zepsuję” sobie tą autorkę. A seria chyba jest dla młodszych.

  • beatas125

   Hp, tez jest dla młodszych a ludzie dorośli też czytają;p

  • i bardzo dobrze, bo lubię Cassie a ta seria jest tak rozczarowująca i jednak ma za dużo zapożyczeń z HP ;/ że aż byłam zdziwiona!!! Przecież Cassie byłoby stać na coś oryginalnego a pojechała po bandzie

 • Ania

  Nie czytałam jeszcze pierwszej części, jakoś jest tyle ciekawych książek że trudno się zebrać. Nie wiem czy książka jest w moim typie, ale na pewno przeczytam ją ze względu na autorkę. Choć z drugiej strony: magowie i czary, chyba nie będzie trzeba… ;)

 • Bar_Salvatore

  Nadal nie przeczytałam pierwszej części ale mam dobre przeczucia, skoro tak mi się podoba opis drugiej. A Holly Black to już w ogóle motywacja do zabrania się za tą serię :)

 • beatas125

  Zbieram tę serie ,mam 1 tom,ale jeszcze nie czytam bo zdąże zapomnieć zanim wszystkie wyjdą, niemniej jednak na pewno kupie i 2 tom, licze, ze Cassandra Clare mnie nie zawiedzie;p

 • reginashi

  Okładka nieziemska, jednak pierwsza ustawiła poprzeczkę dość wysoko i chyba żadna następna nie będzie w stanie jej przebić. Chociaż zawiodłam się trochę treścią Próby Żelaza, to daję jeszcze jedną szansę tej serii i wyczekuję na Miedzianą Rękawicę :D

 • Karolaq

  Pierwszej części nie czytałam i nie przeczytam ze względu na autorkę i na słaby opis.

 • Karaoli

  Nie czytałam pierwszej części, ale jakoś nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie przepadam za Cassandrą Clare, a poza tym mam pełno innych książek, które trzeba wreszcie przeczytać. ;)

 • Anna

  Uwielbiam Cassandre Clare i to niezaprzeczalnie, ale tej serii nie miałam jeszcze przyjemności czytać. Tyle teraz wychodzi ciekawych książek, że aż trudno nadążyć. ;)