Zapowiedź: Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno – Kirsty Moseley

chlopak-ktory-zakradal-sie-do-mnie-przez-oknoChłopak, który zakradał się do mnie przez okno
Kirsty Moseley

Data wydania: 30 marca 2016
Wydawca: HarperCollins Polska
Gatunek: new adult
Seria: pojedyncza powieść
Ilość stron: —
Cena okładkowa: — zł

Od zawsze unikam jakiegokolwiek fizycznego kontaktu. Dotykać może mnie tylko mama, mój brat Jake i… Liam. Od ośmiu lat co wieczór chłopak z domu naprzeciwko zakrada się przez okno do mojej sypialni i zasypiamy niewinnie przytuleni. Gdyby Jake wiedział, że Liam spędza u mnie każdą noc, chybaby go zabił. Liam to największe szkolne ciacho. Szaleją za nim wszystkie dziewczyny, a on zmienia je jak rękawiczki. Nie mogę go rozgryźć. W dzień zachowuje się jak megadupek, a w nocy jest ciepły i kochany. Wiem, że nie mogę się w nim zakochać – związki Liama nie trwają dłużej niż kilka nocy…

 • Tumturumtum

  Jedna z najgorszych książek z jakimi się spotkałam. Bohaterka ekstremalnie tępa, chyba o głupszej nie czytałam. Oczywiście zarywają do niej wszystkie ciacha w szkole, a jeśli tego nie robią, to dlatego, że są jej rodziną. Oczywiście jest piękna i, jako że inteligencją nie grzeszy, tańczy. Oczywiście w książce pojawia się zakład, wredna, zazdrosna dziewczyna, tragiczna przeszłość oraz przystojniak, który raz jest niesamowicie chamski, a innym razem przeuroczy :) Czyżby od zawsze kochał tylko ją? Nie, to niemożliwe! Nawet jako lekka lektura – nie polecam.

 • Ania

  Oj tam. Książka nie jest taka zła. Faktycznie bohaterka ma nieco dziecinny charakter, niezbyt ukształtowany. W zasadzie czasem zachowuje się idiotycznie i trochę to frustrujące, ale da się przerywać. :)
  Mam słabość do proste, słodkiej miłości i właśnie tak tu występuję. Nic nie poradzę. Pewnie dlatego w ogólnym zestawieniu książka nie jest dla mnie najgorsza. No i cały ten pomysł z zakradaniem się przez okno…. Jak już mówiłam mam słabość do przesłodzonych historii miłosnych.

 • Karolaq

  Kolejna historyjka miłosna YA, która nie grzeszy wymyślną fabułą. Wiem, że wiele osób lubi takie książki, ale czy naprawdę każda, dosłownie każda fabuła musi posiadać pana zabójczo przystojnego, który oczywiście musi być egoistą, chamem i prostakiem, którego najdłuższy związek trwał pół minuty, w którym oczywiście zakochuje się głupiutka głowna bohaterka, która myśli, że dzięki miłości chłopak stanie się aniołem. Jak widać schemat takich książek znam już na pamieć…

 • CelaenaSardothien123

  Kto jeszcze kojarzy tą książkę dzięki DD_TT?

  • Anjksw1928

   Ja :D

  • taaa wydawanie książek tłumaczonych przez DD i innych staje się notoryczne

   • Deneve

    Też ostatnio zauważyłam, że dużo jest wydawanych książek z tłumaczeń…

 • Bar_Salvatore

  Nawet nie udało mi się jej przeczytać do końca.. schemat schematem schemat pogania. A w teorii mogło wyjść coś ciekawego. Nie warto sięgać po tą książkę.

 • Karaoli

  Zaintrygował mnie tytuł tej książki, ale po zapoznaniu się z opisem, wiedziałam, że sobie odpuszczę. Poza tym, skoro główna bohaterka jest na prawdę taka głupia, jak opisują ją poprzednie osoby, to nie chcę się denerwować czytając. Wolę sięgnąć, po jakąś przyjemniejszą książkę. :)