Zapowiedź: Zbrodnia – Marie Rutkoski

zbrodniaZbrodnia
Marie Rutkoski

Data wydania: 16 marca 2016
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: ya, fantastyka
Seria: Niezwyciężona #2
Ilość stron: —
Cena okładkowa: — zł

Druga część emocjonującej trylogii!

Czasem zbrodnią jest słuchanie głosu swojego serca…
Większość dziewcząt marzy o królewskim ślubie, o balach, fajerwerkach i ucztach do świtu. Dla Kestrel jednak ślub oznacza życie w klatce, którą sama zbudowała. Obawia się wyznać Arinowi prawdę o zaręczynach: że zgodziła się na małżeństwo z księciem pod warunkiem, że Arin odzyska wolność. Bo czy może mu ufać? I czy może w ogóle ufać samej sobie? Jest przecież mistrzynią iluzji jako szpieg na królewskim dworze. Jeśli zostanie nakryta,
jej własny kraj ogłosi ją zdrajczynią. Nie może jednak zrezygnować z podjęcia próby zmiany swojego bezwzględnego świata… co doprowadzi ją do szokującego sekretu.
Jak wysoka może być cena niebezpiecznych kłamstw i niegodnych zaufania sojuszy?

 • Karaoli

  Nie czytałam pierwszej części, ponieważ nie mogę się do niej przekonać, pomimo pozytywnych recenzji. Premiera drugiego tomu niestety nie zmieniła mojego nastawienia do tej książki. :p Za to ta okładka podoba mi się o wiele bardziej niż okładka pierwszej części. :)

 • beatas125

  Ta seria to perełka wśród trylogii ya, na pewno kupie czytałam po ang. ten tom jeszcze lepszy niż poprzedni, no i za 3 miechy zakończenie będzie, przynajmniej w oryginale;p

 • Ania

  Jakoś nie kojarzę poprzedniej części.

 • ShadowHunters_HG

  Pierwsza część czeka u mnie na półce. I u nas i za granicą zbiera pochlebne opinie, więc mam nadzieję, że ode mnie również taką otrzyma. Jak tak będzie, to na pewno kupię drugi tom. Okładki do tej serii są nieziemskie!

 • Layken

  Parę dni temu skończyłam czytać Pojedynek i mam nadzieję, że Zbrodnia spodoba mi się tak samo jak pierwszy tom! :D

 • Karolaq

  Nie czytałam pierwszej, bo jakoś mnie nie korciło, ale opis drugiej jest całkiem ciekawy. Może kiedyś sięgnę.

 • agnes

  Nie miałam okazji poznać, choć słyszałam dobre opinie o pierwszym tomie. Opis za wile mi nie mówi bo nie znam treści poprzedniej części, więc jeżeli książka pojawi się w bibliotece jak najbardziej sięgnę by poznać tą historię.