Zapowiedź: Magia zabija – Ilona Andrews

magia zbijaMagia zabija
Ilona Andrews

Data wydania: 3 lutego 2016
Wydawca: Fabryka Słów
Gatunek: urban fantasy
Seria: Kate Daniels #5
Ilość stron: 432
Cena okładkowa: 37,90  zł

 

Atlanta, nękana przez wojny między magią i technologia, nigdy nie była tak zabójczo niebezpieczna. Kate Daniels opuszcza Zakon Rycerzy Miłosiernej Pomocy, ale wciąż siedzi po uszy w paranormalnych problemach. A raczej będzie, jeśli przekona kogoś, aby ją zatrudnił. Rozkręcenie własnej działalności jest trudniejsze, niż myślała. Dodatkowo Zakon szarga jej dobre imię, a wielu potencjalnych zleceniodawców boi się narazić Władcy Bestii, który jest towarzyszem Kate. Kiedy więc najpotężniejszy w Atlancie Pan Umarłych prosi o pomoc, dziewczyna natychmiast chwyta okazję, aby zarobić. Okazuje się jednak, że nie będzie to łatwe zadanie. Kate musi poradzić sobie z nim szybko, inaczej miasto i jej najbliżsi zapłacą najwyższą cenę …

 • hahaha okładka mega :D ale się cieszę jak dziecko :*

 • Polscy czytelnicy mają szczęscie, bo warto czytać tylko do 5 części – Magia zabija, potem seria się psuje i nie warto szarpać sobie nerwów :)

  • Kerach

   Trudno się dziwić, że się psuje skoro główna sprawa z poprzednich tomów się wyjaśnia i na dokładkę relacje Kate z Curranem już nie są jak dawniej :) Dobrze, że nie czekałam na polskie wydanie, bo jak widzę tępo Fabryki jest zabójcze.

 • Ania

  Ojej! Czytałam kiedyś pierwszą (chyba) część tej serii. Ale to było tak dawno!!
  Z tego co pamiętam czytało się dobrze. Może do niej wrócę.

 • ShadowHunters_HG

  Nie słyszałam o tej serii. Wyczekuję na opis ;)

 • beatas125

  Mam tą serie w planach, bo słyszałam wiele dobrego o tej serii, na zagranicznym portalu też widze niezłe noty, ale tomy w pl rzadko wychodza, toteż poczekam aż wyjdzie więcej, wtedy ruszę z tą serią;p

 • agnes

  No nareszcie!! :D Jedna z moich ulubionych serii więc wiadomo, że muszę mieć ten tom. :) Jeśli dobrze pamiętam to chyba z 4 czy 5 lat trzeba było czekać na ten tom, oby kolejne w krótszym czasie się pojawiały.

 • Karolaq

  Nie słyszałam nic o tej serii. Okładka jest dziwna i mnie jakoś nie zachęca, no ale nie ma opisu, wiec niewiele mogę powiedzieć.

 • bene22

  Okładka jakoś nie pasuje do poprzednich :P ale i tak mega czekam!

 • Bar_Salvatore

  Woow, to się jednak dzieje… Może z tej okazji zrobią dodruk wszystkich Kate? Bo drugiego tomu nigdzie nie mogę znaleźć :C KD pozostaje jedną z moich ukochanych serii, mimo że autorzy chyba spoczęli na laurach i najnowsze tomy to już nie to samo..
  Edit: Władca Bestii towarzyszem Kate? Jak dla mnie to ta zależność była troszkę odwrotna :P

 • Karaoli

  Słyszałam kiedyś o pierwszym tomie tej serii, ale nic nie skłoniło mnie do jej przeczytania. Raczej nie zapoznam się z tą serią.

 • Vuko

  Po pięcioletniej przerwie Kate znów powraca. Ilona oraz
  Andrew Gordon ponownie zabiorą nas w świat, w którym magia potrafi zrobić niezłego
  psikusa ich bohaterom. Kate Daniels zostaje ponownie wystawiona na pełen trudu
  wyczyn, gdzie będzie musiała zdecydować. O czym? Sięgnij po książkę!